Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 89 Bölüm Özeti 4 Mayıs Garip Olaylar Silsilesi

Yaralı Kalbim 89 bölüm özeti 4 Mayıs Salı. Jugnu amca erkeklerin yaptığı pastayı çöpe atacak. Kızların aldığı hediye ile yerleri silecek. Kızlar aldıkları hediyeleri çöpte, erkekler de yaptıkları pastayı çöpte görünce sinirlenecek. Bunların dışın da Geet’in başına gelen garip olaylar silsilesi eminim sizleri de şaşırtacak. Detaylar Yaralı Kalbim 89. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 89 bölüm; Dev ve Lucky’in, Nandini ve Pretto ile karşılaşması ile başlar. Lucky Dev’in kızlara açılmasını ve aralarındaki kavganın bitirilmesini ister. Ancak Dev kızların hala yaptıkları yaş pastayı görmediği için acele etmemesini, pastayı önce kızların görmesini ve daha sonra konuşacağını ve işi çözeceğini söyler.

Yaralı Kalbim 89 bölüm özeti Başlıyor!

Pretto Nandini’ye erkeklerle konuşup sorunu çözmesini sessizce söyler. Nandini ise henüz erkeler mutfağa koydukları hediyeleri görmediklerini, erkeler hediyelerini aldıktan sonra onlarla konuşacaklarını söyler. Erkekler kendi odasına, kızlar da kendi odalarına gidip beklemeye başlar.

Adi sabah erkenden Khurana konağına gelir. Maan neden geldiğini soruna, Adi bir ay önce yapılması gereken Londra da ki toplantının bir ay erkene alındığını, Maan’ın da bir an evvel Londra’ya gidip sunum yapması gerektiğini söyler. Maan gideceğini söyler.

Geet bir anda Mana’ın Londra’ya gitmesine sinir olsa da onun valizini kendi elleri ile hazırlar. Maan Geet’i de götürmek istediğini ama kısa sürede vize alamayacakları için götüremeyeceğini, zaten kendisi de 3-4 gün içerisinde geri döneceğini açıklar. Geet ne kadar üzülse de Maan’ı yolcu eder.

Jugnu amca evde gezerken kızların odasına gider. Odada kimsenin olmadığını ama masada taze yaş pastayı görünce, Jugnu maca müfettiş edası ile pastayı incelemek isterken yanlışlıkla pastanın üzerine düşer. Evdekiler kendisine kızmasın diye hemen pastayı alıp mutfağa götürüp çöpe atar.

Jugnu amca pastaları çöpe atarken yanında taşıdığı alkol şişesini yere düşürür. Alkol yere dökülünce onu bezle silmek için orada kutu içerisinde bulunan Nandini ve Pretto’nun erkeklere aldığı kıyafetleri yere dökülen alkolü silmek için kullanır. Tüm bunları maalesef Geet uzaktan izletip Jugnu amcanın  her şeyi mahvettiğini düşünür.

Geet odasına gidip ne yapabileceğini düşünür. Kimse görmeden yeniden pasta sipariş edip, erkeklere de kızların aldığı aynı gömekten sipariş etmek için önce pastaneyi arar. Pastane görevlisi pasta getirmeyeceğini, saatin çok geç olduğunu söyler. Geet daha sonra kıyafet dükkanını arar. Adam dükkanı kapattıklarını, kıyafet getiremeyeceklerini söyler.

Geet ne yapacağını düşünürken Maan’ın da Londra’ya gittikten sonra kendisini hiç aramamasına çok bozulur. Bir saat içinde hem yaş pasta hem de gömlekler gelir. Geet bu olaya anlama veremez. Zira kendsi sipariş etmemiştir. Evin hizmetçisi kargocunun bıraktığını söyler.

Yaralı Kalbim 89 Bölüm Özeti

Geet her ne kadar gelen yaş pastaya ve gömleklere anlama veremese de bir an evvel Jugnu amcanın bozduğu sürprizi yerine koymaya gittiğinde kızlar ile erkekler salonda karşı karşıya gelirler. Nandini yine ağzına gelen sözleri söyleyip Dev’e kızlar. Pretto da aynı şekilde Lucky’nin kalbini kırar. Geet olaya müdahale edip olayın aslını anlatmak istese de Dev ile Nandini’nin hararetli tartışması buna engel olur.

Dev ile Lucky kızlara yaranılmadığını düşünüp kafa dağıtmak için içkili mekana giderler. Orada birbirlerine dertlerini döküp rahatlarken, Lucky ayağa kalkıp yeni içki almaya giderken bir bayanla çarpışır. Bayan belalı sevgilisinden kaçarken Lucky’e sarılır. Belalı sevgilisi Lucky’nin kim olduğunu sorunca orada ki kız Lucky’i yeni arkadaşı olduğunu söyleyip, sevgilisini oradan kovar.

Yaralı Kalbim 89 bölüm özeti - Garip olaylar silsilesi

Kız sevgilisi gittikten sonra Dev ve Lucky’den özür diler. Birlikte masaya oturup içki içmeye, dertlerini kıza anlatmaya başlarlar. Bu sırada Geet Nandini ve Pretto’nun yanına gelip her şeyi mahvettiklerini, boş yere erkeklerin suçunu aldıklarını, aslında erkekler pasta yaptığını, jugnu amcada bu pastayı çöpe attığını, sonrasında erkeklere aldıkları hediye ile yerleri sildiğini anlatır. Kısaca her şeyi mahveden kişinin erkekler değil Jugnu amca olduğunu söyler.

Kızlar yaptıklarında daha doğrusu söylediği sözlerden pişman olup ereklerin yanına gitmek ister. Lakin evin hizmetçisi Dev ve Lucky’nin dışarı çıktığını haber verir. Nandini Dev’i defalarca arasa da Dev telefonu açmaz. Pretto Dev’i arayınca Dev yanlışlıkla telefonu açar. Zil zurna sarhoş olduğu için konuşmayı unutur. Bu sırada Lucky masalarında oturan kıza kendi eşi Pretto hakkında konuşmaktadır. Ona Pretto’nun yemeği kendisinden çok sevdiğini söylediğini Pretto telefonun diğer ucunda duyup kızar. Dev o anda telefonun açık olduğunu sarhoş da olsa anlar.

Dev hemen durumu düzeltmek için Nandini’yi arasa da Nandini telefona bakmaz. Bu defa Dev Geet’i arayıp durumu izah etmeye çalışır. Geet bir an evvel eve gelip arlarında ki sorunu çözmesini isteyince, Lucky ve Dev eve gelir. Gece geç olduğu için kızların yanına gitmeye korkarlar. Bu nedenle evin misafirhanesine gidip uyurlar. Yaralı Kalbim 89 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 4 Mayıs Salı Özeti

4 Mayıs Salı günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 4 Mayıs Özeti devam ediyor.

Sabah kızlar erkeklerin hala eve gelmediğini öğrenince panik olurlar. Başlarına bir şey gelip gelmediğinden şüphelenirler. Geet Dev’i arayıp nerede olduğunu sorar. Dev akşamın etkisi ile yarım yamalak konuşup misafirhanede uyuduğunu söyler. Geet hemen yanlarına gelmesini ister. Dev de tamam deyip kalktığı sırada aynı yatakta kendisi, Luck ve akşam tanıştıkları Rina’nın yattığını görünce şok olur. gözlerine inanamaz. Gözlüklerini takıp bir daha bakınca, Rina’nın gerçek olduğunu anlar.

Dev hemen kızların yanına gidip gece içki içmeye gittiklerini söyler. Lakin eve nasıl geldiğini bilmediği Rina hakkında bahsetmez. Jugnu amca yine yapacağını yapar. Misafirhane de bir kızın olduğunu söyleyince, herkesi kızın yanına gider. Rina hala mışıl mışıl yatakta uyur. Dev ve Lucky olayı Nandini ve Pretto’ya anlatmak istese de kızlar dinlemez.

Yaralı Kalbim 4 Mayıs Salı Özeti - Rina yalan söyler

Lucky hemen Rina’yı evden kovar. Rina evden giderken çantasını unutur. Geet kızın çantasını alıp evine gider. Olanı biteni detaylı bir şekilde öğrenir. Geet Rina’dan eve gelip gerçekleri anlatmasını ister. Rina şimdi başı ağrıdığını, akşam gelip konuşacağını söyler. Geet mutlu bir şekilde Rina’nın evinden ayrılır. Yolda Geet’in çantasını hırsız çalar. Geet Hırsızın peşinden gitse de yetişemez. Arabasına geldiğinde, arabasının üzerinde çantasını, yanında ise dayak yemiş hırsızı görünce yine şok olur.

Geet ve geldiğinde Adi Geet’i arayıp müşterilerin geldiğini, Maan olmadığı için toplantıya başkanlık etmesi gerektiğini söyleyince, Geet Dev’e akşam Rina’nın geleceğini, geldiğinde her şeyi kızlara açıklayacağını söyleyip Geet ofise gider.

Rina akşam geldiğinde kızlara gerçeği değil, uydurduğu hikayeyi anlatır. “Erkeklerin kendisine sarkıntılık ettiğini bundan çok utandığını” söyler. Dev ve Lucky yalan söyleyen Rina’yı susturmak istese de Nandini kıza inanır.

Dev ve Lucky kendilerine yalan söyleyen Rina’nın evine gidip neden yalan söylediğini sorar. Rina da çok zengin olduklarını öğrendiğini, gerçeği söylemek için 500.000 rupi para istediğini açıklar. Dev ve Lucky sinirle Rina’nın evinden ayrılır.

Geet hala Maan’ın kendisini aramamasının normal olmadığını, gelince ona kızacağını söylediği sırada masanın üzerinde bir not bulur. Notta ay ışığına çıkmasını istediği yazılı notu görünce Geet Maan’ın Londra’dan döndüğünü düşünür. Lakin Geet terasa çıktığında kimseyi göremez. Tam gideceği sırada bir kutu dikkatini çeker. O kutuda ne var? O kutuyu oraya kim koydu? Bu soruların cevaplarını Yaralı Kalbim 90 bölüm özeti içerisinde öğreneceğiz. Yaralı Kalbim 89 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu