Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 90 Bölüm Özeti 5 Mayıs Geet’in Hayranı

Yaralı Kalbim 90 bölüm özeti 5 Mayıs Çarşamba. Geet garip olayların tesadüf olmadığını, kendisini takip eden ve hediye gönderen birinin olduğunu öğrenecek. Dev ve Lucky üzerine atılan iftiradan kurtulacak. Detaylar Yaralı Kalbim 90. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 90 bölüm; Geet’in terasa çıkması ile başlar. Maan’ın geldiğini düşünüp her tarafı arasa da Maan’ı bulamaz. Tam terastan aşağıya ineceği sırada kenar da duran kutuyu fark eder. Hemen kutunun yanına gittiğinde, orada bulunan kutunun hediye paketi olduğunu anlar. Hemen paketi açtığında çok güzel bir şal olduğunu görünce ancak bunu Maan’ın hediye etmiş olabileceğini düşünür.

Yaralı Kalbim 90 bölüm özeti Başlıyor!

Geet hemen gece vakti Maan’ı arayıp kendisine hediye dönderip göndermediğini sorar. Maan telefonun çekmediğini söyleyince Geet mesaj atar. Maan da mesaj da hediye gönderdiğini açıklayınca Geet çok mutlu olur. Maan Geet’in doğum günü için şal aldığını, doğum gününe gelemese de hediyesini gönderdiğini söyler. Geet ise kesinlikle doğum gününe kadar gelmesini, aksi takdir de konuşmayacağını söyler.

Dev ile Lucky Rina’nın şantajına karşılık ne yapacağını düşünürler. Lucky bir an evvel bu sorundan kurtulmaları gerektiğini, aksi takdir de başları iyice belaya gireceğini söyleyince, Dev’in aklına bir plan gelir. Dev boş çanta ile Rina’yı kandırıp, ağzından itiraf aldığı sırada Nandini ve Pretto bu olanları izleyip gerçeği göreceklerini düşünür.

Dev hemen Nandini ve Pretto’yu Rina’nın adresine çağırır. Dev Rina’nın bahçesine gider. Nanidini ve Pretto, Dev’in söylediği adrese gelir. Dev Rina’nın geldiğini görünce istediği parayı getirdiğini, şimdi parayı alıp eşlerine gerçeği anlatmasını ister. Lakin Rina çetin ceviz çıkar.

Rina kendisine karşı hem taciz de bulunduklarını, hem de üzerine para verip susturtmaya çalıştıklarını iddia eder. Bunu duyan Nandini saklandığı yerden çıkıp Dev’e ağzına gelen hakareti edip oradan ayrılır. Rina kızlar gittikten sonra kendisine oyun oynadıkları için 500.000 Rupi değil artık 1.000.000 rupi istediğini, yarına kadar parayı bulmalarını ister. Dev yine iş yaparken eline yüzüne bulaştırdığı için kendisini suçlar.

Geet terastan alt kata indiğinde evin hizmetçisi bir paket geldiğini söyleyip Geet’e verir. Geet paketi aldığında Maan’ın gönderdiği hediye olduğunu anlayınca teras da kendisine şal hediye edenin kim olduğunu sorgular. Sinirle şalı pencereden aşağıya atar. Bir adam da o şalı gizlice alır.

Yaralı Kalbim 90 Bölüm Özeti

Pretto ile Nandini boşanma konusunda konuşurlar. Lucky bunu kapıdan duyup hemen Dev’e haber verir. Dev bir an evvel bu işi çözmek için Rina’yı arayıp istediği parayı hazırlayacaklarını, yarın alış veriş merkezine gelmesini ister.

Geet evde olan garip olayları kimseye anlatamaz. Odasında bile girip kendisine mesaj bırakan kişinin kim olduğunu merak eder. Maan’ı arayıp yardım istese de Maan Geet’e sürpriz yapmak için uçağının rötar yaptığını, bir gün geç geleceğini söyler.

Yaralı Kalbim 90 Bölüm Özeti - Geet'in Başı Belada

Dev ile Lucky alış veriş merkezinde Rina ile buluşur. Tam parayı verecekleri sırada Nandini, Pretto ve Jugnu amcanın oraya geldiğini görüp, üçü birlikte kadın kıyafetlerinin saklandığı yere kaçarlar. Jugnu amca Dev’i gördüğünü söyler. Nandini emin olmak için telefonla Dev’i arayıp nerede olduğunu sorar. Dev evde yemek yaptığını söyleyince Nandini inanır. Lakin Nandini ve Pretto Dev ile Lucky’nin saklandığı kadın kıyafetlerinin olduğu dükkana girer.

Dev kendisini izlemek için başına uzun peruk alıp manken gibi dururken, Lucky de kadın kıyafeti giyip saklanır. Jugnu amca aynı yer de Rina’yı bulup Nandini ve Pretto’nun yanına getirir. Dev ve Lucky’nin yakınlar da olduğunu söyler. Bu sırada Dev ve Lucky kadın kıyafeti satan yerden kaçarken gizlenmek için üzerine aldıkları kıyafetlerin alarmları çalınca, Dev ve Lucky yakalanır.

Dev her şeyi Nandini’ye anlatsa da Rina yine oyun edip Nandini ve Pretto’yu kandırmayı başarırlar. Geet ise başına gelen garip olayları anlamlandırmaya çalışır. Kendi odasının yanasına bile not bırakmaktan çekinmeyen kişinin kim olduğunu merak eder. Yaralı Kalbim 90 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 5 Mayıs Çarşamba Özeti

5 Mayıs Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 5 Mayıs Özeti devam ediyor.

Geet evden işle giderken dün gece kimden geldiğini bilmediği şalı önündeki arabanın camında görünce hemen yanına gidip kim olduğunu sormak ister. Bu sırada adam hızla kaçar. Geet peşine düşer. Yolda Geet’in arabası bozulur. Geet çevreden yardım isterken, adam gizlice gelip Geet’i arabasını tamir eder.

Geet tekrar arabasının yanına geldiğinde, arabasının çalıştığını fark eder. Yeniden yola koyulduğunda yolda takip ettiği arabanın yol kenarında park halinde olduğunu görünce hemen yanına gider. Ancak arabanın içerisinde kimsenin olmadığını fark eder. Ayak izlerini takip etmeye karar verir.

Yaralı Kalbim 5 Mayıs Çarşamba Özeti - Geet kendi resmini görür

Dev ile Lucky son şanslarını kullanmak için bu defa daha inandırıcı bir oyun oyalarlar. Lucky ile Dev Rina’nın evine gidip intihar ederler. Dev Rina’nın evinden intihar ederek Rina’nın asılmasını sağlayacaklarını, kendileri ölürken yanlarında Rina’yı da götüreceklerini söyleyip yanlarında zehir içip ölmüş numarası yapar.

Rina hemen polisi aramak için eline telefonu aldığı sırada içeri Jugnu amca polis kıyafeti içer içeri girip Rina’yı tutuklamaya geldiğini söyler. Rina korkudan her şeyi itiraf edince, Dev ve Lucky yattıkları yerden kalkar. Nandini ve Pretto da olaya şahit olur. Dev ve Lucky üzerine atılan iftiradan aklanmış olur.

Maan, Geet’e yalan söylemiştir. Geet’in doğum günün kutlamak için erkenden Delhi’ye gelir. Adi Maan’ı havaalanında karşılar. Geet’e haber vermediğini, her şeyin sürpriz olmasını ister. Geet ise bu sırada ayak izlerini takip edip bir eve gelir. Evde kendi resminin üzerinde taze kanı görünce korkudan küçük dilini yutar. Hızla evden kaçar. Kaçarken Maan’ı arayıp başının belada olduğunu eve doğru gelmesini yol kenarında olduğunu söyler.

Geet arkasına baka baka kaçarken bir adama çarpar. Çarpmanın etkisi ile Geet yere düşer. Geet bu adam da kim diye korku ile başını yavaşça yukarı kaldırır. Bu adam kim? Geet’in kaçtığı kişi mi? Bu soruların cevaplarını Yaralı Kalbim 91 bölüm özeti içerisinde öğreneceğiz. Yaralı Kalbim 90 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu