Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 91 Bölüm Özeti 6 Mayıs Saplantılı Aşık

Yaralı Kalbim 91 bölüm özeti 6 Mayıs Perşembe. Geet’e saplantılı aşık olan adamın adı belli olacak. Maan onu yakalayamayacak. Vikram Geet’in doğum gününe gizlice gelecek. Detaylar Yaralı Kalbim 91. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 91 bölüm; Geet koşarak kaçarken, karşısına çıkan adamı görmeden çarpar. Çarpması ile yere düşmesi bir olur. Geeet korkarak adama baktığında, onun Maan olduğunu görünce derin bir nefes alır. Maan neler olduğunu en başında anlatmasını ister. Geet de yaşadığı tüm olayları baştan itibaren anlatır.

Maan sinirle adamın evine gider. Geet kendi resminin olduğu yeri göstermek istese de adam çoktan resmi oradan kaldırmıştır. Geet kendi resmini duvar da astığını, üzerine kanla “Geet” yazdığını söyler. Maan kısa süre içinde deli adamı bulup cezasını vereceklerini söyler.

Yaralı Kalbim 91 bölüm özeti Başlıyor!

Rina’yı polis tutuklamak ister. Rina ise yaptığı her şeyden pişman olduğunu, fakir bir aileden geldiği için böylesi şantajlarla geçindiğini söyleyince Nanidini gelen polislere gerçekten Rina’nın ailesinin fakir olup olmadığını kontrol etmesini, eğer fakirse şikayeti geri çekeceğini söyler. Polisler Rina’yı alıp götürür. Nandini Dev’den özür diler. Pretto da Lucky’den özür diler. Sonunda iş tatlıya bağlanır.

Maan eve Geet’i getirir. Evde Dev ve Lucky’e olayı anlatır. Tedbir almaları gerektiğini söyler. Dev kendi sorunlarından dolayı Geet’in sorun yaşadığını fark edemediğini açıklar. Dev Geet’in bir sonraki gün yapacakları doğum günü partisini iptal etmek ister.

Yaralı Kalbim 91 Bölüm Özeti

Geet’in saplantılı aşkı Vikram Geet’i arayıp ne kadar önlem alırlarla alsınlar doğum gününde yanına geleceğini, hiç bir şeyin engel olamayacağını söyler. Maan bunu duyunca doğum günü partisini iptal etmek yerine onu yakalamak için iyi bir fırsat olacağını düşünür.

Maan konuyu polis ekiplerine aktarır. Polisler evde sivil kıyafetle tedbir alırken, Maan bu tedbirlere ek kendi güvenlik ekini de kurar. Maan hiç bir şeyin olmayacağını, merak etmemesini ister. Geet yine de panik olur.

Yaralı Kalbim 91 bölüm özeti - Vikram ortaya çıkar

Tüm davetliler içeri kimlik kontrolü yapılarak alınır. Davetliler dışında içeri kimsenin gelmediğini emniyet yetkilileri Maan’a bildirir. Kapıların kapatıldığını, artık dışarıdan kimseyi içeri almayacaklarını söyler. Bu sırada Maan bir gölge far keder. Evin her tarafını tek tek aradığında odaların birinden kıyafetleri soyulmuş, elleri kolları bağlı bir adam bulur.

Maan adama kim olduğunu sorar. Adam da müzisyen olduğunu, bir adam gelip kıyafetlerini alıp kendisini darp ettiğini söyleyince, Maan Geet’e saplantılı şekilde aşık olan kişinin içeri girdiğini anlar. Bu sırada Geet kalabalığın arasında etrafa bakınırken, arkasında bir adam yaklaşıp sessizce şöyle der;

“Geet geleceğimi söyledim. Doğum günün kutlu olsun” Vikram

Geet bunu duyunca avazı çıktığı kadar bağırır. Maan ve oradakiler hemen Geet’in yanına gelir Geet o adam yanına geldiğini söyler. Evde güvenlik güçleri tek tek arama yapsa bulamazlar. Lakin dışarıya çıkışları kapattıkları için adamın hala içeride bir yerler de saklandığını açıklar. Yaralı Kalbim 91 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 6 Mayıs Perşembe Özeti

6 Mayıs Perşembe günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 6 Mayıs Özeti devam ediyor.

Maan misafirleri tek tek çıkarırken kontrol etmesini ister. Adamın biri gizlenerek çıktığını fark eden adamın yüzüne dikkatlice baktığında, kendisine saplantılı şekilde aşık olan adam olduğunu fark eder. Hemen Maan’a söyler. Maan koşsa da adam kaçmaya başlar. Uzun bir süre kovalamaca devam eder.

Maan adamı gözden kaybeder. Yolda kör bir adam rast gelir. Onu yolun karşısına geçirir. Oysa o kişi Vikram’dan başkası değildir. Gizlice Maan’ın cebine tehdit mektubu bırakır. Maan adam gittikten sonra cebindeki mektubu okuyunca sinirden deliye döner.

Yaralı Kalbim 6 Mayıs Perşembe Özeti - Vikram ortaya çıkar

Geet geceleri kabus görmeye başlar. Maan onu sakinleştirmek için elinden geleni yapsa da bir kaç gün Geet’in kabusları devam eder. Ertesi gün Geet hiç bir şey olmamış gibi kalkıp kahvaltı hazırlayınca, Maan her şeyin normale döndüğünü düşünür.

Adi şirkette çok önemli toplantı olduğunu, ofise gelmesi gerektiğini söyleyince Maan, Dev ve Lucky’e evden ayrılmamalarını söyler. Maan toplantıya girdiğinde Geeti’in telefonu çalar. Arayan Nandini’nin hastane de olduğunu, acil hastaneye gelmesi gerektiğini söyler. Dev kontrol etmek için hastaneye doğru giderken, Lucky de Dev’in peşinden gider. Evde Pretto ve Geet kalır.

Geet 17 defa Maan’ı arayıp eve gelmesini istese de Maan toplantı da olduğu için telefonun çaldığını duymaz. Toplantı bitiminde Geet’in 17 defa aradığını görünce hızla eve doğru yola çıkar. Evde ise Geet çıkan seslerden korkar. Tam da o sırada biri evdeki elektrikleri keser. Bu sırada Pretto çığlık atar. Geet koşarak Pretto’nun yanına gidince onu baygın halde yatakta bulur. Eve Vikram mı geldi? Geet’i kaçıracak mı? Sorularının cevapları Yaralı Kalbim 92 bölüm özeti içerisinde öğreneceğiz. Yaralı Kalbim 91 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu