Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 92 Bölüm Özeti 7 Mayıs Vikram’ın Planı

Yaralı Kalbim 92 bölüm özeti 7 Mayıs Cuma. Vikram ile Mana karşılaşacak. Mana Vikram’ı ilk sefer de bayıltsa da Vikram Maan’ın kafasına sopa ile vurup bayıltacak. Geet Vikram’ın ayağına gidecek. Sonra ne mi olacak? Detaylar Yaralı Kalbim 92. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 92 bölüm; Maan’ın spor yapması ile başlar. Eşine karışı açık açık göz koyan kişiye sinir olan Maan, hırsını kum torbasında alır. Tüm aile yemek masasında bir araya gelir. Adi bu sırada içeri girip Maan’ın toplantıya katılması gerektiğini, çok önemli müşterilerin geleceğini haber verince, Maan evi Dev ve Lukcy’e emaanet edip gider.

Yaralı Kalbim 92 bölüm özeti Başlıyor!

Maan ofiste gelen müşterilere poje hakkında bilgi verdiği sırada, Nandini’nin hastane de olduğu bilgisi eve gelir. Dev hızla hastaneye gider. Geet evde kimseden haber almadığı için Lukcy’de hastaneye gönderir. Evde Geet ile Pretto tek başına kalır.

Vikram evin elektriklerini keser. Pretto’ya da eter koklatıp uyutur. Geet kendisini bir odaya kilitler. Vikram kapıya kadar gelip Geet’den kapıyı  açmasını ister. Maan toplantı sonunda 17 cevapsız çağırıyı görünce hızla eve gitmek için yola koyulur. Dev de yolda Nandini ile karşılaşınca bunun bir oyun olduğunu anlayıp Dev de eve doğru tekrar yola çıkar.

Lukcy hastaneye gider. Lakin Nandini adında bir hastanın olmadığını öğrenince şok olur. Maan yolda trafiğin arasında kalır. Dev de yolda koşarak giden Maan’ı görür. Birlikte eve gelirler. Vikram sadece Geet’i kokutup kaçmıştır. Vikram istediği zama kolaylıkla Geet’e ulaşabileceğinin mesajını açıkça vermiştir.

Yaralı Kalbim 92 Bölüm Özeti

Olayların ardından eve komiser gelir. Komiser Vikram’ı yakalamak için Geet ve Maan’ın telefonlarını dinlemeye aldıklarını, 40 saniye boyunca Vikram’ı oyalaması halin de onun yerini tespit edeceklerini söyler.

Ertesi gün Jugnu amca ile Lukcy salonda çarpışır. Jugnu amca yine polisiye romanı okumaktadır. Romanda “her suçlu bir iz bırakır” dediğini duyan Maan, Vikram’ı ilk öğrediği ve Geet ile gittiği o ev aklına gelir. Hızla o eve gider. Evin kapısında kilidi görünce kapıyı kırar. Evin içerisinde Geet’in resimlerini görünce evin her tarafını dağıtır.

Vikram geleceğini bildiğini, bu sebeple  o evde yaşamadığını söyleyince Maan karşısına erkek gibi çıkmasını ister. Vikram da telefonuna konum gönderdiğini, o konumu takip etmesini ister. Maan konumu takip ede ede kendi evinin önüne kadar gelir. Vikram beş saniyelik mesafe kadar yakınında olduğunu söyler.

Bu sırada komiser Dev’i arayıp Vikram’ın Khurana konağının çevresinde arama yaptığını haber verir. Maan içeri girerken bir adam dikkatini çekse de eve girip olup biteni öğrenir. Komiserin sözlerini duyunca dışarı da ki takım elbiseli adam aklına gelir.

Yaralı Kalbim 92 bölüm özeti Vikram'ın büyük planı

Maan hızla dışarı çıkar. Takım elbiseli adamı görür görmez peşinden koşar. Vikram da kaçmaya başlar. Uzun bir kovalamacanın ardından çamurlu bir arazi de Maan Vikram’ı yakalar. Karşılıklı yumruklardan son Maan Vikram’ı çamurun içinde bayıltır. Geet, Maan’ı arayıp nerede olduğunu sorar. Maan Vikram’ı bayılttığını, artık Vikram gibi bir problemleri kalmadığını söylediği sırada Vikram ayağa kalkıp Maan’ın kafasına sopa ile vurup bayıltır.

Vikram, Maan’ı bayıltıldıktan sonra telefonu eline alıp Geet’e Maan’ı öldürmeyeceğini, yola bırakacağını, kamyon ezmeden gelip almasını ister. Dev, Lucky ve Geet yolda Maan’ı bulup eve getirirler. Doktor muayene ettikten sonra şiddetli darbe aldığını, buna rağmen ciddi bir şeyin olmadığını söyler.

Vikram Geet’i arayıp Maan’ı öldürüp aralarında engeli kaldıracağını açıkça dile getirir. Geet Vikram’ın tehdit dolu konuşmasından sonra daha da panik olur.

Ertesi gün Dev işe gider. İş yerinde Maan’ın yapacağı tüm işleri tek tek yapar. Gece geç saatlere kadar çalışır. Telefonuna alakasız bir çok yerden çağrı gelince Dev, rahat rahat çalışabilmek için telefonunu kapatır.

Dev iş yerinde yalnız kaldığı bir zaman da Vikram şirketin tüm ışıklarını kapatır. Dev’i de yakalayıp elini kolu  ve ağzını bağlar. Maan geldiğinde elektrik panosunu çalıştırmak istediğinde yüksek gerilime kapılıp öldürmeyi planlar. Yaralı Kalbim 92 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 7 Mayıs Cuma Özeti

7 Mayıs Cuma günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 7 Mayıs Özeti devam ediyor.

Vikram Maan’ı arayıp kardeşini ofis de öldüreceğini söyleyince Maan gece vakti ofise gelir. Ofis de her yeri arasa da Dev’i bulamaz. Elektrik panosuna dokunacağı sırada Dev masada bulunan heykeli yere düşürür. Maan sesi duyar duymaz Dev’i kurtarır.

Dev ve Maan eve gelir. Dev Nandini ile odalarında neler olup bittiğini anlatırken, Geet duyar. Geet Vikram yüzünden çevresindeki herkesin zarar göreceğini düşünür. Vikram aradığında kendisini sevdiğini iddia ettiğini ama kendisine hep zarar verdiğini söyleyince;

“Bir kez olsun yüzünü yalnız başına göreyim. Bir daha hayatında ömür boyu çıkacağım! “(Yaralı Kalbim 92 bölüm özeti) Vikram

Geet bu durumu enine boyuna düşünür. Vikram ile buluşmaya gider. Gitmeden önce gizlice Maan’a haber verir. Maan da polise haber verir. Geet Vikram’ın istediği adres gidip yüzünü gördüğünü, verdiği sözü tutup artık hayatında çıkmasını ister.

Yaralı Kalbim 7 Mayıs Cuma Özeti - Vikram ölmedi

Vikram salak olmadığını, ömür boyu bu anı beklediğini söyleyip Geet’e tecavüz etmek isterken Maan araya girer. Maan karısını gece vakti yalnız başına buluşmaya gönderecek kadar salak olmadığını, kendisini yakalamak için tuzak kurduklarını söyler. Vikram kaçmak için bulunduğu yerin ışıklarını kapatır. Bu sırada içeri polisler girer. Lakin Vikram çoktan kaçmıştır.

Geet ve Maan Vikram’ın yüzünü yakında gördüğü için robot resmini çizdirir. Tüm televizyon kanallarında Vikram’ı resmi gösterilir. Khurana konağının kapısına bir kurye gelir. Kurye bir CD  teslim eder. Hemen CD çalıştırırlar. Vikram CD de kendisini videoya çekmiş ve yalandan kendisini öldürme numarası yapmıştır. Herkes Vikran’ın yanarak öldüğünü düşünür. Lakin Vikram 48 saat içinde Geet’e sahip olacağına dair yemin eder.

Yaralı Kalbim 93 bölüm özeti içerisinde öğreneceğiz. Yaralı Kalbim 92 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu