Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 93 Bölüm Özeti 8 Mayıs Maan Vuruldu!

Yaralı Kalbim 93 bölüm özeti 8 Mayıs Cumartesi. Vikram Geet’i kaçıracak. Maan’ı ise hem kolunda hem de bacağında silahla yaralayacak! Detaylar Yaralı Kalbim 93. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 93 bölüm; Nandini ile Geet’in konuşması ile başlar. Nandini Vikram belası geldiğinde Dev’e buralardan gitmeyi teklif ettiğini, ailenin başı beladayken kaçmayı düşündüğünü açıkça söyler. Geet sorun olmadığını, Vikram gibi eli kanlı katilden korkmasının çok normal olduğunu, bu konuda kendisini üzememesini ister.

Nandini her ne kadar Geet ile arasını düzeltse de Dev iş gezisine gittiği için aralarında bir sorun olduğunu düşünür. Zira Dev gitti gideli telefona çıkmaması Nandini’nin aklını karıştırır. Nandini, Pretto ile plan yapar. Maan ve Geet’in son olaylardan sonra yakın bir yere tatile gidip kafa dinlemeleri gerektiğini söyler. Maan, Geet’i yakın yer de ki villaya 2 günlüğüne tatile götüreceğini açıklar.

Yaralı Kalbim 93 bölüm özeti Başlıyor!

Vikram’ın adamı Khurana konağına gelip Maan Sing Khurana’dan iş istemek için geldiğini söyler. Vikram’ın adamı kapıda güvenlik görevlisi ile konuşurken, Lucky şoföre haber edilmesini, eniştesi ile ablası Geet’in 2 veya 3 günlüğüne gideceği adresi de vererek tatile gideceğini söylerken Vikram’ın adamı tüm bunları duyar. Vikram’ın adamı hemen haber verir. Vikram gitmeden önce hemen adrese gidip Vilyayı süsler.

Maan ve Geet arabaya binecekleri sırada Adi Maan’ı arayıp Amerikalı yatırımcıların geldiğini, kısa bir süre sonra yeniden Amerika’ya dönecekleri için anlaşmaya imza atması gerektiğini söyler. Maan gelmeyeceğini söylese de Geet 10 dakikalık bir imza olduğunu, kendisi başka şoför ile gideceğini, peşinden Maan’ın gelmesini ister.

Yaralı Kalbim 93 Bölüm Özeti

Geet, Maan’ın söylediği adrese gelir. İçeri girdiğinde her yerin süslendiğini görünce “Tüm bunları kesinlikle Maan yapmıştır” der. Çok geçmeden yüzü maskeli bir adam gelir. Lakin Geet onu Maan zannedip dans bile eder. Gerçek Maan ise toplantı yapmadan Amerikalıların projelerini imzalayıp Geet’in gittiği eve doğru yola çıkar.

Geet Maan zannettiği Vikram ile dans ettikten sonra Vikram maskesini çıkarınca Geet şok olur. Bu sırada Maan da kapıya kadar gelir. Birileri Maan’ın yakalayıp bağlar. Geet hızla Vikram’dan kaçarken evin diğer odasında Maan’ın elleri kolları bağlı bir şekilde sandalye de oturduğunu görür. Hemen onun yanına gidip ipini çözmek ister. Bu sırada Vikram elinde silahla yanlarına gelir.

“Geet eğer Maan’ı öldürmemi istemiyorsan benimle gel!” (Yaralı Kalbim 93 Bölüm) Vikram

Deyince, Geet Maan’ın hayatını kurtarmak için Vikram’ın yanına gider. Bu sırada Maan ellerindeki ve ayaklarında ki ipten kurtulup Vikram’a saldıracağı sırada Vikram Maan’ın kolunda ve bir bacağında silahla yaralar.

Yaralı Kalbim 93 bölüm özeti - Maan yaralanır

Geet korkudan küçük dilini yutar. Vikram Geet’i bayıltıp arabaya götürür. Daha önce gitmediği bir adrese gelen Geet, Maan’ın canından endişe duyar. Vikram Maan’ı öldürmediğini, bir daha Maan adını ağzına alırsa onu öldüreceğini söyler.

Geet’i villaya getiren şoför kendisine gelir. Hemen polisi ve ambulansı arar. Sonrasında Adi’yi arayıp durumdan haberdar eder. Maan hastaneye kaldırılır. Gelir gelmez ameliyata alınan Maan’ın kolunda ki ve bacağında ki kurşun çıkartılır.

Nandini, Lucky, Pretto ve Adi hastaneye gelir. Polisler kimin yaptığını sorgulamaya başladığı sırada Maan uyanır. Hemen ayağa kalkıp Geet’i kurtarmak ister. Lakin gücü yetmez. Yaralı Kalbim 93 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 8 Mayıs Cumartesi Özeti

8 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 8 Mayıs Özeti devam ediyor.

Polisler Vikram’ın ölmediğini öğrenince ülke genelinde arama tarama faaliyetlerine başlar. Doktor Maan’ı uyutması içi iğne yapar ve bir kaç ilaç yazar. Lucky ilacı almaya şoför ile birlikte giderken yolda Vikram’ın yol kenarında ki esnaftan alış veriş yaptığını görür. Hemen onun peşine takılır.

Yolda Nandini’yi arayıp polise haber vermesini ister. Nanidini Vikram’ın görüldüğü yeri haber verirken Maan da yoğun bakım odasında ki pencereden Vikram’ın bulunduğu adresi öğrenir. Gizlice hastaneden kaçar.

Yaralı Kalbim 8 Mayıs Cumartesi Özeti - Vikram Geet'i kaçırır

Geet, Vikram gelmeden ellerindeki ve kollarında ki ipten kurtulup evden kaçar. Vikram eve geldiğinde Geet’in kaçtığını anlar. Hemen akabinde eve Lucky girer. Vikram Lucky’nin kafasına sert bir cisimle vurup, onu bayılttıktan sonra Vikram Geet’in peşine düşer. Geet ormanda arkasına bakmadan kaçmaya başlar. Vikram ise “Ormanda iz sürmek benim işim” diyerek Get’in peşine gider.

Ormanlık alanda Vikram Geet’i yakalar. Geet su içme bahanesi ile elindeki suyu Vikram’ın yüzüne döküp oradan kaçar. Maan da aynı ormanlık alana gelip Geet’i yaralı halde aramaya başlar. Lucky kafasına aldığı darbeden dolayı hastaneye kaldırılır. Dev ise hala ortada yok.  Maan Geet’i bulabilecek mi? Sorusunun cevabını Yaralı Kalbim 94 bölüm özeti içerisinde öğreneceğiz. Yaralı Kalbim 93 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu