Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 94 Bölüm Özeti 9 Mayıs Vikram Öldü!

Yaralı Kalbim 94 bölüm özeti 9 Mayıs Pazar. Vikram Geet’i yakalamak isterken kamyon çarpacak. Vikrma orada ölecek. Maan orman içinden Geet’i bulacak. Mutlu bir bölüm sizleri bekliyor. Detaylar Yaralı Kalbim 94. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 94 bölüm; Geet’in Vikram’dan kaçması ile başlar. Vikram Geet’i yakalamak için daha hızlı koşmaya başlarken, Maan da Vikram Geet’e ulaşmadan onu bulmak ister.

Lucky’nin verdiği adrese gelen polisler hemen ormanın içine girerler. Geniş bir arazi de ağaçların arasında Geet önde durmadan kaçarken, Vikrma da onu yakalamak için peşinden koşar. Maan ise Geet ve Vikram’ın nerede olduğunu bilmeden ormanda ilerler. Polisler de Vikram’ı yakalamak için orman girerler.

Yaralı Kalbim 94 bölüm özeti Başlıyor!

Geet kaçarken üzerinde ki şalı ağaca takılır. Geet şalını kurtarmak isterken yırtılır. Vikram’ın bağırdığını duyunca şalının parçasını alamadan hızla uzaklaşır. Vikram Get’in hangi tarafa gittiğini bilmeden oraya, buraya koşuşturur. Sonunda Geet’in şalının parçasını ağacın üzerinden görünce, Geet’in gittiği yönü de öğrenmiş olur. Hızla Geet’in peşine gider.

Maan yolun yarısında orman girdiği için herkesten önce ormanın sonuna gelir. Geet ve Vikram’ın henüz ormanın sonuna gelmediğini anlayan Maan tekrar orman dalar. Bu sırada polisler ormanda Vikram’ı görüp peşine takılır.

Vikram bir taraftan polislerden kaçarken, diğer taraftan Geet’in peşine gider. Vikram polislerden kaçmak için bir ara ormandan yola çıkmak ister. Bu sırada oradan hızla geçmekte olan kamyon Vikram’ın üzerinden geçer. Vikram orada ölür. Polisler de Vikram’ın cesedini bulup merkeze Vikram’ın öldüğünü bildirir.

Orman’ın içerisinde Geet ve Maan kalmıştır. Maan sesinin çıktığı kadar bağırır. Geet Maan’ın sesini duyunca şaşırır. Zira onu villada yaralı halde bıraktığını düşündüğü için Maan’ın sesinden emin olmak için duraksar. Bu sırada Maan defalarca “Geet!” diye çağırınca, Geet Maan’ın geldiğini anlar. Geet de Maan’a seslenir. Ormanda ikili sonunda birbirlerini bulur. Geet uzun süre Maan’ı göremediği için koşarak ona sarılır. Kısaca Vikram meselesi de orada kapanmış olur.

Yaralı Kalbim 94 Bölüm Özeti

Maan eve getirilir. Doktor 10 gün boyunca dinlenmesini istemiştir. Geet 10 gün boyunca Maan’ın ofise gitmemesine ve evde çalışmasına yasak getirir. Maan ise bu duruma çok sevinir.

Dev hala Londra kalmıştır. Zira Maan’ın başına gelen olayları öğrenen Dev gelmek istese de uçuşlar iptal edilince Dev orada kalmıştır. Nandini Dev hakkında Maan’a bilgi verir. Maan da uçuşlar açılınca gelmesini ister.

Geet eve gelen hemşireden Maan’ı kıskanırken, Lucky de Pretto’ya sürpriz yapmak için onu yemeğe götürmek ister. Araya giren Jugnu amca erkek erkeğe gidip kafa dağıtmak ister. Lucky, Jugnu amca ile dışarı çıkınca, Pretto ile Lucky’nin arası bozulur.

Yaralı Kalbim 94 Bölüm Özeti - Vikram Öldü

Ertesi gün Lucky Pretto’nun gönlünü almak için çiçek ve aşk kitabı getirir. Lakin Pretto bu hediyeleri kabul etmez. Jugnu amca yüzünden eşi ile arası bozulduğu için Lukcy sinirini Jugnu amcadan alır. Jugnu amcada Lukcy’ye oyun oynamak için gidip Pretto’nun kafasını karıştırır. Lucky’nin kalbinde başka bir kız olabileceğini, onu kocası olarak test etmesini, kendisini sevip sevmeyeceğini öğrenmesi için plan yapar. Pretto ise Jugnu amcanın planını uygulamaya koyar.

Maan 10 günün sonunda artık tamamen iyileşir. Geet artık ofise gitmesini ister. Maan ise bir kaç gün daha evde kalmak için evin salonunu ofise çevirir. Geet neden bunu yaptığını sorunca, Maan Get’i daha fazla görmek için yaptığını açıklar. Geet ise tıpkı Maan ofise gitmiş gibi gündüz Maan’ın yanına hiç gitmez. Sanki Maan dışarıda gibi takılınca Maan’ın canı sıkılır.

Maan Geet ile baş başa vakit geçirmek için bir plan yapar. Daha önce balayına gitmedikleri için birlikte balayına gitmek ister. Lakin Maan baştan Lucky, Jugnu amca, Pretto, Nandini’yi balayında yanında istediğini açıkça söyler. Geet de baş başa vakit geçirmeyi kabul eder. Yaralı Kalbim 94 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 9 Mayıs Pazar Özeti

9 Mayıs Pazar günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 9 Mayıs Özeti devam ediyor.

Maan iş gezisi için seyahate gideceğini, Geet’i de yanında götüreceğini söyler. Gizlice evden giderler. Lucky de kafa dinlemek için otele gider. Tesadüfe bakın ki Lucyk de Maan ve Geet’in gittiği otele gitmiştir.

Maan bir ada otel de Lucky’yi görür. Arkasından gitse de Lucky başla bir odaya girince Maan başkasını Lucky zanneder. Evde bile karşısına çıktığı için hayal gördüğünü düşünür. Kafasına esip otele giden Lucky’nin hangi otele gittiğini öğrenen Jugnu amca Pretto’ya otelin adını verip evliliğini kurtarmasını ister.

Pretto otele gelip Lucky’nin odasına giderken, Jugnu amcada tüm bu olanları izlemek için son kalan boş odaya yerleşir. Şansa bakın ki 109 numaralı odaya bir suçlu rezerve yaptırdığı için Jugnu amca bunu bilmeden o odaya yerleşir.

Yaralı Kalbim 9 Mayıs Pazar Özeti - Maan ve Geet Eve Gelir

Maan otele girerken valizi alt katta bırakır. Otel görevlisi valizi almadan başka bir müşteri valizleri karıştırır. Geet odasına valiz geldiğinde gecelik giymek ister. Lakin başkasının valizi olduğunu görünce şok olur. Geet erkek kıyafeti giyince Maan Geet’e güler.

Maan otel resepsiyonuna gidip eşinin valizinin karıştığını söyler. Görevli başka bir müşterisi yanlışlıkla aldığını, şu an trende gittiğini, müşterisi gideceği yere vardığında kargo ile valizi göndereceğini söyler. Maan eşine kıyafeti nereden bulabileceğini sorunca, resepsiyon da görevlisi bayan otel marketinde Avrupai kıyafetlerin satıldığını söyler.

Maan ise uzun zamandır Geet’i Avrupai kıyafetlerde görmek istediği için aklına bir plan gelir. Geet Avrupai kıyafetleri giyecek mi? Bu sorunun cevabını Yaralı Kalbim 95 bölüm özeti içerisinde öğreneceğiz. Yaralı Kalbim 94 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu