Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 95 Bölüm Özeti 10 Mayıs 2021 [Final]

Yaralı Kalbim 95 bölüm özeti 10 Mayıs Pazartesi. Maan ve Geet otel de tüm akrabaları ile karşılaşacak. Bu bölümde 1 yıl zaman ilerlemesi yaşanacak. Geet’in bir bebeği olacak! Detaylar Yaralı Kalbim 95. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 95 bölüm; Jugnu amcanın otel de gezinmesi ile başlar. Kendi odasının yakınlarında gizemli bir kişi 109 numaralı odadaki adamın işini bitireceklerini, bunun için kiralık katil tuttuğunu söyler. Jugnu amca adam gittikten sonra 109 numara kendisine tanıdık geldiğini düşünür.

Yaralı Kalbim 95 bölüm özeti Başlıyor!

Jugnu amca hemen cebinde ki kendi odasının numarası ile karşılaştırdığında gizemli adamın dediği odanın kendisine ait olduğunu anlar. Aslında orta da büyük bir karışıklık vardır. Jugnu amca otel de rezerve edilen odaya yerleşmiş, kiralık katil de otel de hangi odada kalacağını bildiği kişiyi öldürmeye gelmiştir.

Maan ve Geet hiç bir şeyden habersiz romantik anlar yaşarken, aynı otele Dev de gelir. Nandini arkadaşına gidiyorum yalanı ile Geet ablasını kandırıp, Dev ile otel de romantik bir balayı planlamıştır. Dev Londra’dan gelir gelmez, ayağının tozu ile otele gelir. Otel de tanıdık biri görmesin diye kafasına şapka takar. Jugnu amca kendisini öldürmeye gelen katil zannedip peşine düşer. Sonunda bir odanın önünde onu yakalayıp kendi odasına götürür. Kafasına havlu geçirdiği için Jugnu amca katil zannettiği Dev’in yüzünü göremez.

Yaralı Kalbim 95 Bölüm Özeti

Lucky ile Pretto ise kiralık katili bayıltmıştır. Lakin her ikisi de adamın öldüğünü düşünür. Başlarına bela almamak için öldüğünü düşündüğü adamı o sırada boş olan odaya bırakır. Tesadüfe bakın ki o odaya Nandini gelir. Dev gelmeden önce Nandini’ye hangi odaya rezervasyon yaptırdığını söylediği için Nandini direk olarak o odaya çıkar.

Nandini odaya geldiğinde yatağın üzerinde yüzünü göremediği kişiyi Dev zannedip uyanmasını ister. Nandini yatakta yatan kişiyi Dev zannettiği için kalkması için üzerindeki örtüyü kaldırınca başka biri olduğunu anlar. Nandini korkudan bağırır. Yan odada bulunan Maan ve Geet tedirgin olur. Hemen yan odanın kapısına giderler. Dev üzerine havlu alıp, sesini de biraz değiştirip yardıma ihtiyaçları olmadığını söyleyip kapıyı kapatırlar.

Yaralı Kalbim 95 Bölüm Özeti - Maan ve Geet'in Bebeği Oldu

Dev öldüğünü zannettiği adamı başka birinin odasına bırakmanın en doğrusu olduğunu düşünür. Dev adamı alıp kendisini daha önce bağlayan adamın odasına (Jugnu amca) bırakır. Lakin Dev o odada kalan kişinin Jugnu amca olduğunu bilmeden bırakmıştır.

Lucky ve Pretto adamın öldüğünü düşündükleri için cinayet üzerlerine kalmadığına sevinirken, Pretto küpesinin tekini kaybettiğini söyler. Lukcy ölen adamın üzerinde çıkarsa başının belaya gireceğini düşünür.

Nandini ölen adamın üzerinde daha önce Pretto’ya kendisinin hediye ettiği küpenin tekini bulunca, aklına hemen Pretto gelir. Lakin onların otele gelme olasılığını %0 olarak gördüğü için küpenin kime ait olduğunu düşünmeye başlar.

Adi şirkette ki toplantı sonrasına anlaşmanın nihayete ermesi için Maan’ın ve Dev’in imzasının gerektiğini söyler. Maan otele evrakı getirirse imzalayacağını söyler. Maan Dev’in Londra’dan geldiğini, lakin Khurana evinde kaldığını düşünmektedir. Adi Dev’i aradığında Maan ile aynı otel de kaldığını öğrenince Adi yine iğrenç gülüşü ile güler. Yaralı Kalbim 95 Bölüm Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yaralı Kalbim 10 Mayıs Pazartesi Özeti

10 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 10 Mayıs Özeti devam ediyor.

Adi evrakı otele getirir. Dev önce evrakı imzalayıp hemen saklanır. Maan da Adi’nin yanına gelip evrakı imzalarken Dev’e sorması gereken bir şey aklına gelir. Hemen orada Dev’i arayınca telefonun yanında çaldığını anlar. Gidip duvarın arkasında saklanan Dev’i görünce, Maan Dev’e otel de ne yaptığını sorar.

Bu sırada Jugnu amca odasında ki ölü zannettiği adamı Geet’in odasının önüne bırakıp kaçar. Geet kapıyı açtığında korkudan bağırınca herkes Geet’in odasının önüne gelir. Khurana evinde kalan herkes birbirini orada görmüş olur. Otel görevlisi adamın yaşadığını söyler. Polisler kiralık katili uzun zamandır aradıklarını söyleyip adamı karakola götürür. Böylelikle herkesin otel macerası biter ve Khurana konağına dönerler.

Yaralı Kalbim 10 Mayıs Pazartesi Özeti - Geet'in Bebeği Olur

Maan evleneli tam bir yıl olduğu için Geet’e sürpriz hazırlar. Geet de Maan’a aynı şekilde sürpriz hazırlar. Maan, Geet’in sürprizini yukarı katta ki odada olduğunu söyler. Geet odaya çıktığında, çocuk odası olarak dizayn edildiğini görünce çok mutlu olur. Maan da hediyesini kendi odasında olduğunu öğrenince hemen odasına gider. Odada beşik görünce çok sevinir. Geet yanına gelir ve hamile olduğunu açıklayınca, Maan sevinçten havalara uçar.

9 Ay Sonra

Maan hastane odasında bebeğini kucağına almak için bekler. Sonunda doktor Maan’a erkek evladı olduğu haberini verince, Maan çok sevinir. Hemen Geet’in yanına gider. Geet aşklarının meyvesini dünyaya getirdiğini, ona gözü gibi bakacağını söyler. Maan evladını kucağına aldığında Geet, Maan ile nasıl tanıştığını, nasıl bu hallere geldiğini tek tek anlatır. Yaralı Kalbim 95 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

        1. şu an için eski dizilerin tekrarı olacak. Yaz sezonunda yeni bir dizi almak yerine eski dizilerin tekrarı gündem de tabi pandemi sürecine göre hemen yeni bir dizi atağı gelebilir. Lakin korona virüs tedbirleri gevşerse herkes tatile gideceği için kanal 7 eski dizileri yayınlayacak.

  1. Tsk ederim Filiz. Acaba sen kaç yaşindasin. Cunki benden buyuksen boyle telaffuz edeyim.

    1. kızların yaşı sorulmaz İngilizce öğretmenliğini bölümünü bitirdim desem yeterli olur. Şu an çalışmıyorum. Sitemizin diğer admini Cihan bey 32 yaşında Cihan bey benden yaşça çok büyük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu