Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim Final Özeti – Final de Neler Olacak?

Yaralı Kalbim Final özeti 10 Mayıs Pazartesi. Maan ile Geet otel de yaşanan aksiliklere şahit olacak. Bu bölümde 1 yıl zaman ilerlemesi yaşanacak. Geet erkek çocuk dünya getirecek! Detaylar Yaralı Kalbim dizisi Final özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim Final; Jugnu amca otel de Lucky’i ararken başlar. Ancak Lukcyk ile Pretto’yu bulamaz. Kendi odasının önüne geldiğinde, bir adamın telefonla konuştuğunu ve birilerine talimat verdiğini anlayınca hemen saklanır. Adam 109 numaralı oda kalan kişinin işini yakında bitireceğini söyleyip gider. Jugnu amca bu numaranın kendisine bir yerden tanıdık geldiğini hisseder.

Yaralı Kalbim Final özeti Başlıyor!

109 numaralı odanın önünden gizemli, kişi ayrıldıktan sonra yine bilindik bakışı ile Jugnu amca 109 numarayı nereden hatırladığını düşünmeye başlar. Kendine lazım olan bilgileri cebindeki kağıda bıraktığı için cebini kontrol edince, 109 numaralı odanın kendisine ait olduğunu anlar. Jugnu amca gizemli kişi kendisini öldürtmek için krallık katil tuttuğunu anlar.

Jugnu amca kendisini öldürmeye gelen kiralık katili bulup ünlü bir dedektif olacağını söylerken, Geet ve Maan de romantik anlar yaşar. Dev ise uzun zamandır Londra da ki işleri halletmeye gittiği için geri gelmesi de uzun sürmüştür.

Maan’ın başına gelen olaylardan sonra Dev Londra’dan gelmek istese de hava şarklarından dolayı dönememiştir. Maan ise işleri bitirip öyle dönmesini emrettiği için Dev Londra’dan döner dönmez, Khurana evine değil, Nandini ile hiç gitmedikleri balayına gizli bir şekilde gitmek için otelden rezervasyon yaptırır. Nandini de otel de balayına gideceğini Geet ablasına söyleyemediği için en yakın arkadaşının düğününe gideceğini konunda yalan söyleyip otele gelir.

Dev Otel de kendisini kimse tanımasın diye kafasına şapka giyerek rezerve ettirdiği odaya giderken, Jugnu amca kendisini öldürmeye gelen katil zannedip şüpheli bir şekilde otelden odaya giden katil zannettiği Dev’in peşine düşer. Jugnu amca odanın önüne geldiğinde battaniye ile Dev’in kafasına örtüp kendi odasına kadar sürükleyip her tarafını bağlar. Tabi bu sırada Dev’in kafasında battaniye olduğu için kendisini kaçıran kişi yada kişilerin kim olduğunu görememiştir.

Yaralı Kalbim Final Özeti

Pretto otele Lucky ile sevgilisini basmaya gelse de işin aslının öyle olmadığını görür. Kiralık katili yanlışlıkla bayıltırlar. Ancak Lucky ve Pretto adamın öldüğünü düşünür. Bir an evvel cesetten kurtulmak için sıradan bir odaya koyarlar. Lakin odaya bir kaç dakika sonra Nanidini gelir.

Dev gelmeden önce Nandini’ye rezerve ettirdiği oda numarasını verdiği için Nandini direk odaya çıkar. Dev’in kendisinden önce gelip uyuduğunu düşünür. Üzerinde battaniye örtülü olan bayılmış adamı Dev zannedip uyandırmaya çalışır.

Nandini yatakta yatan kişiyi Dev zannettiği için kaldırmak için üzerindeki örtüyü kaldırdığında, onun Dev değil başka biri olduğunu anlayınca çığlık atar. Hemen yan odada ki Geet ve Maan da bir kadının çığlık sesini duyup dışarı fırlar.

Dev de bu sırada Jugnu amcanın kendisini bağladığı iplerden kurtulup odanın önüne geldiğinde, Geet ve Maan ile karşılaşır. Dev üzenine battaniye örtüp biraz da sesini değiştirip, Geet ve Maan ile konuşur. Hiç bir problem olmadığını söyleyip kapıyı kapatır.

Yaralı Kalbim Final özeti

Dev odada ölü gibi duran adamı başka birinin odasına bırakmaları gerektiğini, alakasız şekilde cinayet zanlısı olmak istemediğini söyler. Nandini de Dev’i halklı bulup ölü zannettikleri adamı Jugnu amcanın odasına bırakırlar.

Lucky ile Pretto artık balayı yapabileceklerini, cinayetten de kurtulduklarını söyler. Tamda bu sırada Pretto Nandinin kendisine hediye ettiği küpenin birini kaybettiğini, ölü adamın yanında düşmüş olabileceğini söyler. Bu sırada Nandini odada Pretto’ya hediye ettiği küpeyi bulunca kafası karışır. Zira Lucky ve Pretto’nun otel de olma ihtimalinin imkansız olduğunu düşünür.

Khurana şirketinde adi toplantı sornasıdna Mana’ın arayıp anlaşma şartlarını karşı tarafın sağladığını ve imzaladığını lakin Dev ve Mana’ında imzlaması gerketiğini söyler. Mana otele evrakı getrmesi halinde imzalayacağını söyler.

Adi Dev’in Londra’dan döndüğünü, şu an Khurana evinde olması gerektiğini söyler. Adi hemen Dev’i aradığında Dev’in de aynı otel de kaldığını öğrenince şok olur. Dev, Nandini ile balayına geldiğini söyler. Yaralı Kalbim Final Özeti alt kısımda kaldığı yerden devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

10 Mayıs Pazartesi Yaralı Kalbim Dizisi Final Özeti

10 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına yeni bölümü ile gelecek olan Yaralı Kalbim 10 Mayıs Özeti devam ediyor.

Adi Khurana inşaat şirketindeki evrakı alıp otele getirir. Dev otel girişinde Adi’nin getirdiği kağıtları imzalar. Bu sırada Maan gelir. Dev hemen duvarın arkasına saklanır. Adi’nin getirdiği evrakı imzalarken, Dev’in hakim olduğu bir konu gelir. Hemen arayıp bilgi almak ister. Lakin telefonu aradığında duvarın arkasından ses gelmesi Maan’ın kafasını karıştır. Hemen duvarın arkasına baktığında Dev’i görünce şok olur.

Maan Dev’e otel de ne yaptığını sorar. Dev neden geldiğini kem küm diyerek açıklamaya çalışırken, Jugnu amca odasında ölü bir adam görünce başına bela olmasın diye ölü adamı Geet’in odasının önüne bırakır. Geet kapıyı açtığında yerde yatan hareketsiz halde bir adam görünce çığlık atar. Bu çığlığı duyan herkes Geet’in odasına gider.

Khurana evinde kalan herkes birbirini orada görmüş olur. Otel görevlisi adamın nabzını kontrol eder. Ölü olmadığını, yaşadığını söyler. Bu sırada otele gelen polisler adamı uzun süre aradıklarını, krallık katil olduğunu söyler. Otel macerası da burada biter. Herkes eve döner.

10 Mayıs Pazartesi Yaralı Kalbim Dizisi Final Özeti resmi

Maan evleneli tam 1 yıl olmuştur. Bunu kutlamak için Geet’e sürpriz hazırlar. Geet de aynı şekilde Maan ile evleneli bir yıl olduğu için evlilik yıl dönümlerini kutlamak için Maan’a sürpriz hazırlar. Maan, Geet’in sürprizini yukarı da hazırladığını, gidip kontrol etmesini ister.

Geet merakla odaya gittiğinde, evin en üst katında bir çocuk odası olduğunu görünce çok mutlu olur. Geet de Maan’a hediye olarak yatak odasında onu beklediğini söyler. Maan da yatak odasına gittiğin de odanın içinde beşik görünce şaşkınlığını gizleyemez. Geet Maan’ın yanına gelir. Hamile olduğunu söyler.

Yaklaşık 9 Ay Sonra

Maan hastane odasında Geet’in doğumda çıkmasını sabırla bekler. Uzun bir aradan sonra doktor Maan’a erkek evladı olduğu söyler. Maan o sevinçle hemen Geet’in odasına koşar. Geet aşklarının meyvesini dünyaya getirdiğini, artık hayatında ikinci bir erkek olduğunu söyler.

Maan evladını kucağına aldığına alır. Geet de Maan’ın eski hatıraları bilmediği için bu hale nasıl geldiklerini anlatır. Böylelikle yaklaşık 3 ay süren dizi burada son bulur. Yaralı Kalbim Final özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu