Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim Get Kimdir? Gerçek Adı

Yaralı Kalbim Get Kimdir? Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim dizisinde ana karakter olan Get hakkında merak edilenler sizlerle!

“Get Hui Sabse Parayi” dizisi Kanal 7 ekranlarında başlıyor. Dizinin ana karakteri olan Get hakkında aradığınız bilgileri sizler için derledik. İşte Yaralı Kalbim Get kimdir sorusunun yanıtı!

Yaralı Kalbim Get Kim?

Yaralı Kalbim dizisinde Get, 18 yaşında güzel ve temiz kalpli bir kızdır. Dev ile evlenir ama aşkı Maan ile tanır. Maan ile aşkı tadan güzel Get’in hikayesi sizleri ekranlara kilitlemeye geliyor zira dizi Hindistan’da oldukça uzun süren dizilerden biri oldu.

Dizinin bu denli ilgi çekmesinin nedenlerinden biri de kuşkusuz dizinin oyuncu kadrosundaki isimler. Peki Yaralı Kalbim Get karakterine hangi oyuncu hayat verecek, işte yanıtı!

Yaralı Kalbim Get Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Drashti Dhami Yaralı Kalbim dizisinde Geet Maan Singh Khurana – Geet Handa rolüyle sizlerle olacak. Daha önce “Yalancı Bahar” dizisinde Madhu rolüyle izlediğimiz güzel oyuncunun yeni dizisi merakla bekleniyor.

geet resmi

165 cm boyunda 54 kg ağırlığında olan oyuncu modellik de yapmaktadır. 10 Ocak 1985 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu, Hinduizm dinine inanmakta.yarali kalbim get resmi

Dans etmekten ve spor yapmaktan hoşlanan oyuncunun bir abisi var. Yalancı Bahar dizisinde oynarken Vivian Dsena ile kavga eden oyuncu, onun daha fazla para almasından kaynaklı kırgınlık yaşasa da sonradan ikili barışmıştır.

Güzel oyuncu evli henüz çocukları yok.

DEVAMINI OKU

2 Yorum

 1. kanal 7 seyircine saygısızlık ettin masum 21 50 veya 21 00 olmalı 16 10 güz masalı ve yaralı kalbim olmalı dedi ki:

  şımardı şımardı kanal 7 cik 2 hindistan dizisi kendini yüksek gördü ama seyrcisi yere düşürme hakkına sahiptir
  çoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk havalandı çooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  geet hui sabze parai dizisini 16 10 da taptınız dizinizi masumcugunuzu gopicinizi 21 00 aa kaydedelim
  malum tv filimlere bu kadar saplantı ve takıntılı yemin şimdide emanet hindistan dizilerine acımasızlık seyircine hakarettir kanal 7 bu hakkı sana kim verdi masum dizisi 21 00 aaaaaaa
  en kısasürede alınması sizler ve izleyiciler için mükemmeldir mükemmel …………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu