Dizi Haberi

Yaralı Kalbim Oyuncuları Konusu (Kanal 7 Yeni Hint Dizisi)

Yaralı Kalbim Oyuncuları. Kanal 7’den uzun süredir beklenen müjdeli haber sonunda geldi. Kanal 7 Yaralı Kalbim oyuncuları konusu sizlerle!

Orijinal ismi “Geet Hui Sabse Parayi” olan dizisi Hindistan’ın en sevilen dizilerinden biri olunca Kanal 7 ülkemizde de dizinin yayınlanacağı müjdesini aylar öncesinden vermişti. Dizinin yayınlanacağı isim bu gün netlik kazandı: Yaralı Kalbim!

Yaralı Kalbim Kaç Bölüm?

Dizi Hindistan’da 470 bölüm yayınlanmış. Bu da aslında dizinin konusunun dikkat çekici olduğunun bir göstergesi bizler için. Dizi 5 Nisan 2010’da başlamış ve 14 Aralık 2011’de final yapmış. Her bölüm 25 dakika şeklinde yayınlanmış.

Yaralı Kalbim Konusu (Geet Hui Sabse Parayi)

Yolları hiç beklemedikleri şekilde kesişen iki gencin hikayesi konu alınmakta. Aşkları uğruna verdikleri çaba onları bir arada tutmaya yetecek mi diye düşüneceğimiz dizide Geet adında 18 yaşında hem güzel bir o kadar da yüreği temiz bir kızdır.

Ailesi onu zorla evlendirmek istese de Geet buna başta karşı çıkar. Ancak öyle olaylar olur ki namus belasına Geet evlenmek zorunda kalır. Evlendiği kişi olan Dev ise dolandırıcının tekidir. Neden mi? Aslında Dev evlidir ve karısından da nefret etmektedir.

Geet’in ailesini kandırmayı başarır ve Geet ile evlenir. Geet’in ailesi bu gerçekten bihaberken Dev de ardında bıraktığı borçları yüzünden zor anlar yaşar. Kardeşi olan ve aşka küsmüş olan Maan’dan yardım istemeyi düşünse de kendini küçük düşürmek istemediğinde zorluklarla uğraşır.

Bir taraftan borcu diğer taraftan karısının can sıkıcı oyunları Dev’i yıpratır. Maan ise daha önce bir sevgilisi olmuştur ama kız sırf para için onunla olduğu ortaya çıkınca Maan aşka kapılarını kapatmıştır ta ki Geet’i görene kadar. İkili arasında büyük bir aşk başlar.

Yaralı Kalbim Oyuncuları (Geet Hui Sabse Parayi)

Drashti Dhami (Geet Maan Singh Khurana – Geet Handa):

Daha önce “Yalancı Bahar” dizisinde Madhu rolüyle izlemiştik. geet resmiBu dizide Geet adında 18 yaşında güzel ve temiz kalpli bir kıza hayat vermektedir. Dev ile evlenir ama aşkı Maan ile tanır.

Gurmeet Chaudhary (Maan Singh Khurana):

Dev’in kardeşidir. Geet ile büyük bir aşk yaşar.maan resmi Zorlukların karşısında onun için dimdik durur.

Abhinav Shukla (Dev Singh Khurana):

Maan’ın abisi, Geet’in evlendiği adamdır.dev resmi Borç batağında ve karısı Naintara nedeniyle sıkıntılar yaşayan bir adamdır.

Karishma Randhawa (Naintara):

Dev’in karısıdır. Kötü kalpli ve kendi çıkarını her şeyin  önünde tutan biridir.

Nikunj Malik

Melanie Pais

Tanushree Kaushal

Behzaad Khan

gibi isimler de dizide yer almaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. kanal 7 seyircini küçük görüyorsun aşşalıyorsun ama kendine bakmıyorsun iyneyi kendine çuvaldızı başkasına kendini geliştiremeyen ilerlemeyen 1 ileri 1000 geri giden kanal küstahlıgınız saygısızlıgınız seyircinizin canını sıkıyor sizler ne istiyorsunuz
    beceriksizliginiz ortada 2 hindistan dizisi elinizde napacagınızı şaşırdınız ukala tavırlarınızda cabası acıyorum igreniyorum senden kanal 7 2 hindistan dizisine 1 sahip çıkamadın dogru şekilde saat bulamıycak kadar kötüsünüz yemin emanet arka arkaya iş 2 hint dizisine gelince ayrısaatler 2 hindistan diziside arka arkaya verilmeli,, dünyayı allah yarattı sizlerr deyil bilmişlik taslamayın
    şimdi düzgünce edebinizle seyirciyi küçümsemeden aşşalamadan alay etmeden arka arkaya 2 hindistan dizisini ver beceremessinizde yanlışlık yapıp kore dizileride olsun tekrarı da kabulümüz aşka yolculuk sev beni

  2. akıl edin akıl türk azeri kadınlar izliyor erkekler degil erkekler işe iş e gittiginde kadınlar ewlerinde izliye biliyor akıl başta lazım baş olmayınca akıl ne lazım kanal 7 yönetimi çok isterseniz 558 bölümlük masum u 22 20 yapın siz seversiniz 1.5 yıllık dizileri 7 yıllık
    süren tüm dizileri artık emanet ve yemin i arka arkaya veren vazgeçemediginiz diziler hint dizilerine nasıl özen gösterilecek görelim

  3. Akşam yayınlayın izleyemiyorum lütfen kanal 7 gündüz herkes işte kimse izleyemiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu