Oyuncu Kadrosu

Yaralı Kuşlar Dizisi Levent Kim? Levent Karakterinin Gerçek İsmi Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

1 Nisan 2019 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında günlük dizi olarak karşımıza gelecek olan Yaralı kuşlar dizisinde yer alan oyuncuları sizlere dizideki hikayesi ile birlikte gerçek isimini ve daha önce yer aldığı dizi ve filmleri açıklamak istiyorum. Bu yazımızda dizinin baş rolünde yer alan yani Yaralı Kuşlar Levent kraterine hayat verecek ünlü oyuncuyu tanıtacağız.

Yaralı Kuşlar Levent Kim?

bildiğiniz üzere Kanal D yaklaşık olarak 1 yıl önce el değiştirdi ve yeni yönetim ile kanalı canlandırmaya ve reytinglerde iyi yerlere getirmeye çalıştılar. Geçtiğimiz sezonda eski yönetim Hıçkırık isimli günlük diziyi yayınlamasına rağmen isteği reytingleri alamadığı için dizi kısa süre içinde final yapmak zorunda kaldı. Şimdi ise yeni yönetim, Yaralı kuşlar isimli dizi ile reytinglerde iyi bir konum almayı hedefliyor. Yaralı Kuşlar dizisi Levent karakterine geçecek olursak; köklü ve oldukça zengin bir ailenin oğludur. Yaralı Kuşlar dizisi Levent (Ali Yasin Özegemen)

Levent, aile şirketini adete batmaktan kurtarıp çok çok iyi konumlara getirmiş, hayat onların tam da istedikleri gibi gitmekte iken, Levent’in eşi Rana ölüp, oğlu Efe de kayıplara karışması ile Levent adeta yıkılır. Şirketi ve işleri bir kenara bırakıp, oğlu Efe’yi aramaya koyulsa da artık ondan bir iz yoktur. Levent de hayata küser ve evini, İstanbul’u terk eder. Çünkü her yer ya eşini ya da oğlunu hatırlatmaktadır.

Levent’in annesi Ülviye hanım bir yalan söyleyip Levent’i İstanbul’a geri getirmeyi başarır. Tam da bu sırada kader ağlarını örmeye başlayacak. Hem Ömer hem de Meryem ile karşılaşacak. Levent, Melis’in kardeşi Ömer’i kendi oğlu gibi yakın hissedecek. Kısaca dizi böyle bir hikaye ile karşımıza çıkacak. Şimdi Yaralı Kuşlar Levent karakterine hayat veren oyuncunun gerçek isimini açıklayalım. 

Yaralı Kuşlar Levent’in Gerçek Adı

Dizinin baş rol oyuncu, Levent Metehanoğlu karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek ismi Ali Yasin Özegemen‘dir. Kendisini 2015 yılında Big Brother isimli yarışma programına katıldığını hatırlıyoruz. 30 Mayıs 1989 yılında Konya ilimiz de hayat gözlerini açan oyuncu, şu an 30 yaşındadır.Yaralı Kuşlar Levent

Lisans eğitimini Muğla üniversitesi Konaklama işletmeciliği bölümünü okuduğu sırada, model olmak için İzmir de bulunan modellik ajansına kaydoldu. İlk dizi deneyimi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan “doksanlar” isimli dizi sayesinde oldu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu