Oyuncu Kadrosu

Yaralı Kuşlar Meryem Kim? Kanal D Günlük Dizisi Yaralı Kuşlar Meryem’in Gerçek İsmi

Yaralı Kuşlar Meryem karakterine hayat veren oyuncu kim? Stellar Yapım imzalı Yaralı Kuşlar dizisi Meryem kim diye merak edenler bu sayfa tam size göre. İşte Yarılı Kuşlar dizisi başrol oyuncusu hakkında merak edilen tüm detaylar.

Mart ayında başlayacak olan Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem dizinin ana karakteri olarak bizlerle olacak. Seneler evvel annesinin başka bir adamla evlenmesinden dolayı hayatı kararan Meryem yıllarca üvey baba zulmüne uğramıştır.

Üvey babasının Ömer’e de dayak atmaya kalkmasına dayanamayan Meryem yanına Ömer’i de alıp İstanbul’a giderler. Üvey babalarından kurtulduklarını zannederler ama üvey babası onları yeniden bulup sokaklarda çalışmaları için onları zorlar.

Meryem ve Ömer mendil satarak para kazanmaya çalışır. Meryem ile Levent’in karşılaştıkları o ana kadar her şey sıradandır. Meryem ve Levent’in tesadüf eseri karşılaşmalarının ardından yeni bir sayfa açılacaktır.

Yaralı Kuşlar dizisinde yüreği ile hepimizin gönlünü fethedecek olan Meryem’i canlandıracak oyuncu hakkında detaylara geçelim.

Yaralı Kuşlar Meryem’in Gerçek Adı Yaşı Hayatı Hakkında Merak Edilenler

Stellar Yapım imzalı Yaralı Kuşlar dizisi Mart ayında Kanal D ekranlarında başlayacak. Yaralı Kuşlar Meryem’in gerçek adı ise Gizem Arıkan. yaralı kuşlar meryem kim gizem arıkan resmi“Wounded Birds” uyarlaması olan dizide Meryem karakterine hayat verecek olan Gizem Arıkan, daha önce 2017 yılında yayınlanan Mustafa Mert Koç ve Gizem Karaca’nın başrollerini paylaştığı “Organik Aşk” adlı filmde rol almıştır.

Show Tv ekranlarının sevilen programı “Çocuktan Al Haberi” ile de dikkatleri çeken oyuncu TRT’de yayınlanmış olan “Aşkın 5 Hali” belgeselde rol almıştır. Bu belgeselin ardından güzel oyuncu klipte rol almıştır. “Böyle Sever” adlı şarkıyı seslendiren Kahraman Deniz’in klibinde dikkat çeken Gizem Arıkan İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

1994 doğumlu olan Arıkan, kova burcudur. Genç oyuncunun rol alacağı ilk dizi Yaralı Kuşlar dizisi olacak. Yaralı Kuşlar dizisinde dizinin ana karakterlerinden olan Meryem karakteriyle şimdiden merak konusu. 

Yaralı Kuşlar dizisi Meryem karakterine hayat verecek olan Gizem Arıkan merak ettiğiniz soruların cevabının ardından sizlere hemen dizinin tanıtım fragmanı ile buluşturalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu