Oyuncu Kadrosu

Yargı Eren Komiser Kimdir? Dizileri Filmleri

Yargı Eren Komiser karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgileri çok merek edildi. Bu yazımızda Yargı dizisi Eren Komiser karakterini canlandıran oyuncu ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

19 Eylül 2021 tarihinde ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında başlayan ve başladığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken, yapımcılığını Ay yapımını yaptığı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in yer aldığı Yargı dizisinde Eren Komiser’e hayat veren oyuncunun gerçek hayatta kim olduğu çok merak edildi.

Yargı Eren Komiser dizinin fenomen karakterlerinden bir tanesi. Bakın Yargı dizisinde Eren Komiser rolüyle izlediğimiz usta oyuncu kimmiş!

Ay Yapımın yapımcılığını üstlendiği Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Yargı dizisinde Eren, Savcı Ilgaz’ın en büyük destekçisidir.

yargi eren komiser resmiYaptığı şakalarla Yargı dizisinin unutulmaz karakteri olan Eren, işinde de başarılı biridir. Ancak aşk konusunda yüzü gülmemiş. Sevdiği kadında çocuğu olduğunu bile sonradan öğrenmiştir. Kızı ile yaşayan Eren kısaca aşkta kaybedip işte kazananlardan. Yargı dizisi Şahver Yengi için tıklayınız.

Yargı Eren Komiser Gerçek Adı Dizileri

Uğur Aslan Yargı Eren Komiser rolüyle ekranlara gelmektedir. 50 yaşına gelince işimdeki başarım anlaşıldı diye şaka yapan oyuncu, “Çukur” dizisinde Emir rolüyle ekranlara gelmiştir.

Şubat 1972 tarihinde dünyaya gelen Aslan, Abdullah Bulut Management oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “Beşinci Boyut” dizisi ile sektöre adım atan oyuncu, 2005 yılında “Gümüş” dizisinde rol almıştır. Daha sonra “Derdest” dizisi kadrosunda yer alan Aslan, 2009 yılında “Aile Reisi” dizisinde yer aldı. ugur aslan resmi 2010 yılında yayın hayatına başlayan ve üç sezon devam eden, Kapadokya’da çekimleri gerçekleşmiş olan “Yer Gök Aşk” dizisinde yer almıştır. Bu dizide Cüneyt karakteri ile yıldızı parlayan Aslan, 2012 yılında “Karadayı” dizisinin Adnan’ı olarak seyirci karşısına çıkmıştır. Polisiye dizisi denilince akla gelen dizilerden olan “Kanıt” dizisinde Komiser Zafer karakterine hayat vermiştir.  ugur aslan resmi“Kara Sevda” dizisinde yer alan Aslan, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın rol aldığı “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Cem karakterine hayat vermiştir. “Açlığa Doymak”, “Aşık: Aşkın Gözü Kördür”, “Daha” adlı sinema filmlerinde rol alan oyuncu “Kuruluş Osman” dizisinde Nizameddin rolüyle seyirciden tam not almıştır. Ardından “Çukur” dizisinde Emir rolüyle ekranlara gelen oyuncu, Yargı Eren Komiser rolüyle kariyerine devam etmektedir.

Yargı Eren Komiser Eşi Kilosu Boyu

Oyuncu Sema Ergenekon ile evlidir. 74 kg ağırlığında olan oyuncu 178 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu