Oyuncu Kadrosu

Yargı Şahver Yengi Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Yargı Şahver Yengi kimdir, Yargı Şahver Yengi gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Yargı Dizisi Şahver Yengi Kim?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisine Cezmi Baskın’ın ardından yeni bir isim daha dahil oldu. Yargı dizisinde Şahver Yengi işinde usta bir isimdir. Hukuk kitaplarıyla nam salmış bir isimdir. Yargı dizisi Eren Komiser için tıklayınız.

Yargı Şahver Yengi Gerçek Adı Dizileri

Ayşenil Şamlıoğlu Yargı Şahver Yengi rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Menajerimi Ara” dizisinde Peride rolüyle kendine hayran bırakan usta oyuncu Yargı oyuncu kadrosuna dahil oldu.yargi sahver yengi resmi

1956 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesindeki eğitimini yarıda bırakıp Almanya’ya gitti ve orada dil eğitimi aldı.aysenil samlioglu resmi

Döndüğünde ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde eğitim almaya başladı ancak bu eğitimini de yarıda bırakıp Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

“Ferhunde Hanımlar” ve “Bizim Evin Halleri” dizileriyle hafızalara yer etmiştir. Son olarak “Hizmetçiler” dizisinde rol alan oyuncu, “Jet Sosyete”, “Tatlı İntikam”, “Kocamın Ailesi” , “Medcezir”, “Galip derviş”, “Aldırma Gönül”, “Kötü Yol”, “Yol Arkadaşım”, “Fikrimin İnce Gülü”, “Kabuslar Evi”, “Doktorlar”, “Avrupa Yakası” gibi pek çok yapımda rol almıştır.

Son olarak “Menajerimi Ara” dizisinde rol alan oyuncu yeni sezonda Yargı dizisiyle kariyerine devam etmektedir. Dizide Şahver Yengi rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu