Dizi Haberi

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Oyuncuları Yaşları Hayatları

Blu Tv dizilerinden biri olan Yarım Kalan Aşklar Dairesi oyuncuları yaşları bu yazımızda sizlerle!

Yeni bir hayat, yeni bir beden, yarıda kalmış bir aşk…

Mottosuyla dikkat çeken Tims&B dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz başrolü paylaşıyor.yarim kalan asklar dairesi oyunculari resmi

“Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi” iddiası ile ekranlara gelecek olan Yarım Kalan Aşklar Dairesi oyuncularının gerçek hayatları da merak konusu. İşte Yarım Kalan Aşklar Dairesi oyuncuları yaşları!

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Oyuncuları Gerçek Hayatları

Burak Deniz (Yarım Kalan Aşklar Dairesi Ozan)

1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sanat Tarihi mezunu olan oyuncunun anne ve babası o henüz çocukken boşanma kararı almıştır.

Timur Savcı’nın yapımcısı olduğu 2011 yapımı “Kolej Günlüğü” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu dizide Onur karakterine hayat vermiştir. burak deniz kimdir resmiDaha sonra “Sultan” adlı dizide oynayan Deniz, “Kaçak” dizisinde iki sezon boyunca Burak rolünü canlandırdı.

Burak Deniz Yaşı

29 yaşındadır.

Burak Deniz Oynadığı Diziler

“Medcezir” dizisinin Aras’ı olarak ekranlara gelen oyuncu “Gecenin Kraliçesi” dizisi ile kariyerine devam etmiştir. Asıl çıkışını yaptığı dizi “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizi olmuştur. Bu dizide Toprak karakterine hayat vermiştir.

Hande Erçel ile baş rolde yer aldığı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisi de yine kariyerinde çok önemlidir. Bu dizide Murat karaterine hayt vermiştir.

İlk rol aldığı film ise “Arada I” adlı filmdir. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Hazal Kaya’nın da baş rolünde yer aldığı “Bizim hikaye”dir. Bu dizide barış karakterine hayat vermiştir.

Dilan Çiçek Deniz (Yarım Kalan Aşklar Dairesi Elif)

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Çocukluk yıllarında ise Antalya’da olan güzel oyuncunun annesi de babası da öğretmendir. Ailenin tek evladı olan Dilan Çiçek Deniz, Ege Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunudur. Henüz lisede iken tiyatroya karşı ilgili olan Dilan Çiçek Deniz bu konuda o yıllarda eğitim almış, şiir yazmada oldukça yetenekli olan güzel oyuncu 15’inde Güneşi Annem Sanırdım isimli bir şiir kitabı yazmıştır.dilan çiçek deniz resmi 9

2014 yılı Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde eden güzel oyuncu, kamera karşısına Tatlı Küçük Yalancılar adlı yapımla çıkmıştır.dilan çiçek deniz resmi 4

Bu dizide Ebru karakterine hayat veren başarılı oyuncu, Güneşin Kızları, Bodrum Masalı gibi epeyce seveni olan dizilerde oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir. Geçen sene Pantenne Altın Kelebek Ödülleri yarışmasında ise Yıldızı Parlayan oyuncu ödülünü almıştır.

Dilan Çiçek Deniz Yaşı

Güzel oyuncu 25 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu