Fragman

Yasak Elma 30 Eylül Pazartesi 51.Bölüm Fragmanı Şahika’nın Planı

Yasak Elma 51. bölüm fragmanı yine bizler gösteriyor ki Şahika kolay lokma olmayacak. Zira Entrikaların ustası olan Ender bile yaptığı hamlede Şahika’yı bitirecek bir adım olsa da bunu fark eden ezeli düşmanı bir anda su yüzüne çıktığı gibi Yıldız ile Ender’in de birlikte iş yaptığını ve Halit’e karşı planlarını açığa vurdu.

Yeni bölümde yani Yasak Elma 30 Eylül Pazartesi günü Fox TV ekranlarında saat 20:00 da gelecek olan bölümde adeta tırnaklarımızı yiyeceğiz. Zira Şahika bizleri oldukça sinir edecek. Ancak geçtiğimiz sezon Ender’in yaptıklarını düşünüce hak eti diyorum. Peki siz ne diyorsunuz? Ender ve Yıldız’ı bu yapılanlar müstahak mı?

Yasak elma 51. Bölüm Fragmanı


Halit ile Şahika evlenmeye karara verdikleri ilk anda Yıldız birden bire ortaya çıkıp, Halit’i yakın çevresine karşı rezil ettiği gibi aynı zaman da Şahika’yı da evli adamlarla oynatıyorsun imajı verdi. Bunun intikamını alacağını söyleyen Şahika da harekete geçse de Yıldız beklemediği bir yerden destek gördü.Yasak Elma Fragman Kapak Geçtiğimiz sezon finalinde öldüğü sanılan Ender yeniden ortaya çıktı. Ancak Şahika’yı da uzun süre takip eden Ender, ne denli tehlike biri olduğunu artık biliyor. Ancak bunu bir şekilde Halit’e anlatıp, etrafında kovmak isteyen Ender ve Yıldız, güçlerini birleştirdiler.

Yasak Elma 30 Eylül Özeti

Yasak Lema 51. bölümü ile Fox TV ekranlarına 30 Eylül Pazartesi günü gelecek. Bu bölümde bir çok olaylara şahit olacağız.Zira geçtiğimiz sezon Ender, kabul etmediği oğluna bu sezon artık seni çok özledim deyip içinden gelen annelik duygu ile hareket etmeye başlayacak. Tabi sadece bu değil. Aynı zaman da Şahika ile de baş etmesi gereken Ender, oğlu Erim’i de Şahika’nın ellerinden kurtarmak için ezeli düşmanı olan ama şimdi yeni kanka olan Yıldız ile iş birliğine gidecek.Yasak Elma 30 Eylül Fragmanı ilk kareHem Yıldız Hem de Ender, Şahika’nın ne denli oyuncu ve tehlikeli birisi olduğuna o kadar emin olsalar da bu durumu ne yapıp edip, Halit’e gerçeği göstermek zorundalar. Lakin, Şahika öyle kolay lokma olacak birisi hiç ama hiç değil. Şahika’nın planı sırası ile ailede herkesi yok edip en son Ender’in parasına konmak. Yıldız paranın, Ender ise hem paranın hem de oğlu Erim’i kurtarmanın peşinde.

Muhteşem ikililer bir plan yalarlar. Lakin bu planı zeki kadın Şahika hemen çözüp, plan üstüne plan yapıp durumu Halit’e haber verirler. Ender ile Yıldız’ın bir arada olduğu yere Halit’i de davet edip, ikiliyi bir arada görmesini sağlar. Halit Ender ile Yıldız’ın bir iş çevirdiğini anlayınca Şahika de hemen dilindeki zehri şu sözler ile akıtır.

Şahika; Hayatım sana anlatmak istediğim de tam da buydu. Yıldız Ve Ender Birlik olmuş, bebeğin babası sen çıkması için ellerinden geleni yapıyorlar

Sözlerinden sonra artık Halit’in başka bir düşünecek ihtimali kalmadığı yani direk olarak Şahika’ya inandığı için dilinden şu sözler çıkar.

Halit: Hepinizden iğreniyorum.

Arık zehrini tamimiyle akıttığı Halit, bundan sonra Şahika’nın köpeği olacak. Bizim ikili de ne yapsa bir türlü onu ikna etmeyi başaramayacak. Bakalım entrika uzmanı yeni bölümde başka neler yapacak? Bu sorunun cevabı için 30 Eylül Çarşamba günü Fox TV ekranlarına bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu