Yasak Elma

Yasak Elma Akın Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Yasak Elma Akın kimdir, Yasak Elma Akın gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, rol aldığı filmler ve daha fazlası yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarında her Pazartesi ekranlara gelen kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç, Nesrin Cavadzade gibi isimlerin olduğu Yasak Elma dizisinde Akın, Zehra’yı meşhur etme vaadiyle ekranlara gelmiştir.yasak elma akin resmi

Zehra inansın diye türlü oyunlarla ona meşhur olduğu izlenimi veren Akın rolüne bakın kim hayat veriyor!

Yasak Elma Akın Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Mertkan Arat Yasak Elma Akın rolüyle ekranlara gelmektedir. Burak Şimşek menajerlik oyuncusu olan oyuncu, daha önce kadrosunda Furkan Palalı ve Demet Özdemir’in olduğu “No:309” dizisinde rol almıştır.mertkan arat resmi

1 Ocak 1983 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen oyuncu Mersin Üniversitesi Seramik Bölümü mezunudur. Üniversitede öğrenci iken tiyatro ile tanışan oyuncu, İstanbul Plato Film Okulu’nda oyunculuk eğitimi almıştır.

“Şah-Mat”, “Ölümsüz Kahramanlar”, “Kız Takımı”, “Bir Annenin Feryadı”, “Sırlar Dünyası”, “Adam Gibi” yapımlarda rol alan oyuncu “No:309” dizisinde yer almıştır.

Bu dizide beğeni alan oyuncu 2019 yılında Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 2020 yılında yine Yasak Elma dizisinde Akın rolüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncunun yer aldığı diziler ve filmler yazımızın devamında sizlerle!

Mertkan Arat Dizileri ve Filmleri (Yasak Elma Akın)

  • Yasak Elma (Akın) – 2020
  • No:309 – 2017
  • Ölümsüz Kahramanlar (Hasan) – 2006

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu