Yasak Elma

Yasak Elma Asuman Kim? (Yıldız İle Zeynep’in Annesi Kim?) Oyuncunun Gerçek Adı Ne?

7 Mayıs pazartesi günü yasak elma dizisi 8. bölümü ile izleyici karşına çıktı. Dizide bir birinden ilginç gelişmeler yaşanırken Yasak Elma Asuman kim? olduğunu, Yasak Elma Yıldız’ın annesi veya Yasak Elma Zeynep’in annesi kim olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız’ın Annesi Kim?

Yasak Elma dizisinde, Yıldız Arzu’nun araya girmesi ile tüm ümitlerini kaybettiği bir anda Ender, Arzu’nun gerçek yüzünü gösteren bir resim göndermesi ile Halit çevresinde dürüst insanın olmadığını düşündüğü bir anda son bir ümitle Yıldız, kendisine karşı boş olmadığını ve aşk yaşamaya hazır olduğunu söylemesi Halit’i bir anda şaşırtır. Halit çapkın biridir.Bu teklifi zamanında kendisi yapacakken Yıldız’ın yapması ile hemen evlilik hazırlıklarına başlarlar.

Ender hemen Yıldız ile  Halit’in evleneceğini duyunca Halit’in avukatına gidip evlilik sözleşmesini Halit’in Yıldız’a imzalatmasını ister. aksi takdirde kendisine komplo kurulduğu için dava açmak ile tehdit edeceğini söyleyince avukat hemen şirkete gelip Halit ile konu hakkında görüşür.

Yıldız ise, Avukatın geldiğini görünce evlilik sözleşmesi için geldiğini tahmin edip, ilk hamleyi Yıldız yapar. Halit teklifin Yıldız’dan gelince diğer evlendiği kadınlara benzemediğini düşünüp, evlilik sözleşmesini teklif ettiği için çok şaşırdığını belirtir. Yıldız Zeynep’ten onay alsa da para avcısı annesi Asuman’a bu evlilikten bahsetmemiştir.Yasak Elma Yıldız'ın annesi (Yasak Elma Asuman)Zeynep hemen annemize haber edelim deyince Yıldız kendisi gibi para avcısı olduğunu bildiği annesine haber edince Asuman kızım zengin kocaya gidiyor diye sevinir. Yasak Elma Asuman, karakter olarak zenginlik ve para için yapamayacağı yok. Çalışmayı ve okumayı elinin tersi ile itip zengin koca bulup hayatını yaşamak için bir kadının en önemli görevi zengin koca bulup kapağı atmak olarak bir karakter sergiledi. Bakalım bu çizgide ilerleyecek mi hep birlikte göreceğiz.

Yasak Elma Asuman dizide Yıldız ve Zeynep’in annesi olarak karşımıza çıkıyor ancak dizinin ilerleyen bölümlerinden Asuman’ın aslında büyük bir sırrı sakladığı ortaya çıkıyor. Yıldız ve Zeynep’in kardeş olmadıklarını saklayan Asuman, Mustafa’nın bu gerçeği söyleyip her şeyi ortaya çıkaracağından korkmaktadır. Bu nedenle onun istediği arsayı da satar ve parayı verir.

Asuman olarak diziye dahil olan ve Yasak Elma Zeynep’in annesi olan ( Yıldızın’da annesi) oyuncunun gerçek adı bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

Yasak Elma Asuman’ın Gerçek Adı Ne?

Yasak Elma dizisinin 7 Mayıs tarihinde yayınlanan 8. bölümünde Yasak Elma Asuman olarak diziye dahil olan ve Yıldız’ın ve Zeynep’in annesi olarak diziye dahil olan oyuncunun gerçek adını Melisa Doğu’dur. Sevgililer gününde dünyaya gelen güzel oyuncu kova burcudur. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuvarı Tiyatro” bölümünden mezun olmuştur.

İlk kez Tv karşısına 2005 yılında yayınlanan “Gen” isimli sinema filmi ile bu sektöre giriş yapmıştır. Bir yıl sonra “Arka Sokaklar” dizisinde “Pervin” karakterine hayat vermişti.Yasak Elma Asuman karakterine hayat vermeden önce son olarak 2017 yılında “Ateş Böceği”” dizisinde “Nisan” karakterine hayat vermişti. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu