Yasak Elma

Yasak Elma Caner Kimdir? Caner’in Gerçek Adı Ne?

Fox Tv’nin sevilen dizisi bu hafta 5. bölümü ile 16 nisan Pazartesi günü saat 20:00 de ekranlarda olacak. Dizide bir birinden değerli oyuncuları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu gün sizlere Yasak Elma Caner kim? (Ender’in Kardeşi) Nasıl bir karakter olduğundan bahsedeceğiz. Ardından Yasak Elma Ender’in gerçek adı ne olduğunu ve kısa oyunculuk öz geçmişinden bahsedeceğiz.

Yasak Elma Caner Kim? Nasıl Bir Karakter?

Pazartesi günlerinin flaş dizisi olan Med yapım tarafından yapılan yapımcılığını ise Fatih Aksoy’un üstlendiği yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı senaryosunu ise Zeynep Soyata ile Melis Civelek’in yaptığı Yasak Elma her hafta reytinglerde yükselişine devam ediyor.

İlk bölümünde  8. sırada başlayan ve her hafta basamak basamak altlayıp dördüncü bölümünde 3. sıraya kadar yükseldi. Reytinglerin en çekişmeli geçtiği Pazartesi günü bu kadar başarı göstermesi dizinin gelecek vaade ettiğini de gösterir. Bakalım bu hafta yükselişine devam ettirebilecek mi? Bu yazımızın konusu Yasak Elma Caner Kim? sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Caner, Ender’in öz kardeşidir. Ablasının normal evlilik yapmadığını bildiği için ablasından yani Halit’in paralarını zengin hayatı yaşayarak yemeği sever. Çalışmayı üretmeyi ise hiç. beceremez. Ender defalarda iş kurup kendi hayatına yön versin diye hatırı sayılır paralar verse de Caner bunları her defasında batırmayı becermiştir.

Çünkü Caner’in gözü çalışmakta değil, başkasının parası ile gezip tozup günün gün etme peşindedir. Ablasının Halit ile olan evliliğinde çok destek vermiştir. Çünkü ablasının zengin olması kendisinde zengin olacağını bilir. Halit, para avcısı Ender’i hayatından çıkardıktan sonra beş parasız kaldığında en büyük destekçisi Ender’in erkek kardeşi Caner oldu.Yasak Elma Caner kimZamanında ablasından aldığı paraları harcamayıp kötü günler için sakladığını söyleyip ablasını yeniden cemiyet hayatına girmesini ve yıkılmadığını göstermesini ve kendisine yeni bir zengin koca bulmasına yardım edecek. Caner saf gibi görünse de aslında zeki birisidir. Geçtiğimiz bölümde sana maddi desteği ben vereceğim dese de Ender’in elindeki yüzüğü sattırmaya çalıştı. Yani para konusunda bile ciddi bir yardım yapmadı.

Çok konuşup az iş yapanlar gibi davranıyor. Ender Caner’in desteği ile yeniden cemiyet hayatına girdi. Bakalım başka birini bulabilecek mi? Yasak Elma Ender’in kardeşi Caner kim? nasıl bir karakter olduğundan bahsettik. Şimdi Yasak Elma Caner’in gerçek adı ne? Oyunculuk da ilk TV karşısına hangi yapım ile geçmiş birazda onlardan bahsedelim. 

Yasak Elma Caner’in Gerçek Adı Ne?

Yasak Elma dizisinde Caner karakterini canlandıran oyuncunun adı Barış Aytaç’dır. Ocak 1985 yılında  mega şehir olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” alanından mezun olduktan sonra tiyatro sahnelerinde oyunculuk sektörüne giriş yaptı.  Üç yıl boyunca tiyatroda kendisini hem geliştirmiş hem de adını duyurmak için çok iyi bir imkan elde etmiştir. İlk kez kamera karşısına ise 2010 yılında reklam filmi ile geçmiştir.

Reklam filminden bir yıl sonra 2011 yılında “Gün Akşam Olur” adlı dizide kendisine yer bulur. Bir yıl sonra yine bir dizi olan “Evlerden Biri” dizisinde “Erdal” olarak karşımıza çıkmıştır. 2013 yılında oynadığı “Aramızda Kalsın” dizisinde iki sezon boyunca “Taylan” karakterini canlandırmayı başarmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yıldızının parlaması ise 2015 yılında yayınlanan “Acil Aşk Aranıyor” dizisinde özgür karakterini iki yıl boyunca başarı ile canlandırmış ve ülke çapında tanın bir oyuncu olmuştur. Yasak Elma Caner'in gerçek adı neİlk sinema deneyimi 2015 yılında “Delibal” filminde “Onur” karakterini başarı ile canlandırarak sinema sektörüne de ilk adımını atmıştır. Yasal Elma Ender’in kardeşi Caner karakterini canlandırmadan evvel yer aldığı son proje ise “Kalp Atışı” dizisinde “Fatih” karakterini canlandırmıştı. Yasak Elma Caner’in gerçek adı ne hangi dizilerde oynadı sorularına elimizden geldiğince cevaplamaya çalıştık. Oyuncu hakkında başka merak ettiklerinizi alt kısımda bulunan yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Barış Aytaç Yasak Elma Caner Videosu

Barış Aytaç’ın Kalp atışında oynadığı zamanda Barış’ın fanları tarafından hazırlanan kısa bir klip hazırlamışlar. İzlemek isteyenler için ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu