Kim Kimdir

Yasak Elma Cenk Kimdir? Çağatay’ın Arkadaşı

Yasak Elma Cenk kimdir, Yasak Elma Cenk gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını merak edenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’da Cenk, Çağatay’ın arkadaşıdır. Otel işletmecisi olan Cenk, Yıldız’a ilgi duymaktadır.yasak elma cenk resmi

Çağatay bu durumu Yıldız ile paylaşıp onunla iş ortaklığı yapmamasını ister. Yıldız da bunu kabul eder. Cenk ise bunu öğrendiğinde çok şaşırır.

Yasak Elma Cenk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Murat Tavlı Yasak Elma dizisinde Cenk karakterine hayat vermektedir. “Rastlantı” kitabının yazarı olan oyuncu “No:309” dizisinde de rol almıştır.murat tavli resmi

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan oyuncu mezuniyetin ardından Müjdat gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda ve İstanbul Büyükşehir Tiyatrolarında pek çok oyunda rol alan oyuncu bir taraftan da oyun yazmıştır.

“Farklı Desenler”, “Hıyanet Sarmalı”, “Yahşi cazibe”, “Nerede O Yeminler”, “Aşksın Sen” dizilerinde rol almış olan oyuncu 23 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir.

İstanbul doğumlu olan oyuncu “Yeşil Deniz” dizisinde Tugay rolüne hayat vermiştir. “Hanfendi Bi Bakar Mısınız” kitabının yazarı olan oyuncu, “Hıyanet Sarmalı” dizisinde de Tarık karakterine hayat vermiştir.

Murat Tavlı Dizileri ve Filmleri (Yasak Elma Cenk)

  • Yasak Elma (Cenk) – 2020
  • No: 309 – 2016
  • Yeşil Deniz (Tugay) – 2014
  • Hıyanet Sarmalı (Tarık) – 2014
  • Yahşi Cazibe – 2011
  • Farklı Desenler – 2010

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu