Yasak Elma Emir Kim? (Lila’nın Sevdiği) Emir’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma muhteşem bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin vazgeçilmezleri arasına giren Emir karakteri hakkında hazırladığımız bu yazımızda Yasak Elma Emir kimdir, Yasak Elma Emir’in gerçek adı ve bilgileri sizleri beklemekte.

Yasak Elma Dizisi Emir Kim? Emir’in Gerçek Adı

Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği her pazartesi Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Yasak Elma dizisinde Emir, Zeynep’in arkadaşı. Yasak Elma 2. bölümde konuk olarak gördüğümüz Emir oyuncu kadrosuna katıldı. Emir, Zeynep’in komikliğiyle dikkat çeken arkadaşı iş konusunda sıkıntı yaşayınca Bursa’dan İstnabul’a gelir ve Zeynep’in çalıştığı şirkette çalışmak ister.

Zeynep nasıl yani falan derken bir anda Alihan’ın Emir’i işe aldığını öğrenir. Ne zaman Alihan ile Zeynep’in arası bozulsa aradaki buzların erimesinde en büyük katkısı olanlardan olan Emir yaptığı yorumlarla, yüz ifadeleriyle ekrandakileri kahkahaya boğmakta. Caner ile karakterleri uyuşan Emir yeri gelir Zeynep’e destek olup Alihan’a kızarlar yeri gelir çiftimizin arasının düzelmesini sağlarlar. Yasak Elma Caner kim için tıklayınız.

Alihan ne zaman Zeynep’le arası bozulsa Emir’i de alıp Zeynep’in kızgın hallerini yok etmeye çabalarlar. Emir Yasak Elma dizisinin en sevilen karakterleri arasına çoktan girmiş durumda. Sosyal medyada da üç silahşörler diye fotoğrafları paylaşılan Emir, Caner ve Zeynep’in bir araya geldiklerinde konuşmaları dizinin fenomenlerinden.

Yasak Elma dizisinde Emir, Alihan’ın yeğeni olan Lila’ya aşık olur. Bu durumu gören Alihan, Zeynep ile yemeğe çıktığı restorantta Lila ile buluşur. Bu buluşmayı gören Alihan şok olur ve kızar. Emir’e çok kızan Alihan yarın görüşürüz diye gözdağı verir. Alihan Emir’in kadınlarla ilgili o kadar olayını biliyordur ki ona güvenmemektedir. Lila ne kadar Emir’i savunsa da Alihan olanlara çok kızar. Bunları bilip de saklayan Zeynep’e de daha çok kızar.yasak elma emir kim serkan rutkay ayıköz resmi

Yasak Elma dizisi Emir’in gerçek adı ise Serkan Rutkay Ayıköz. Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Begüm Akkaya ile mutluluk pozlarını sosyal medyada paylaşan oyuncu, 1991 doğumlu. 85 kg olan oyuncunun boyu ise 190 cmdir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu pek çok tiyatro oyununda rol almıştır.

“Hayat Şarkısı” adlı dizide Mahmut karakterine hayat vermiştir.  “Hatırla Gönül” adlı dizide de rol almış olan Serkan Rutkay Ayıköz son olarak Yasak Elma dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Oyunculuğu ile beğeni alan Ayıköz, dizinin oyuncu kadrosuna kalıcı olarak dahil olmuştur. 

Serkan Rutkay Yasak Elma Emir Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın