Yasak Elma

Yasak Elma Erim Kim? (Yasak Elma Ender’in Oğlu) Genç Oyuncunun Adı Ne?

Yasak Elma oyuncularını tanıtmaya ve tanıştırmaya devam ediyoruz. Yasak Elma Erim kim? (Yasak Elma Ender’in oğlu) kaç yaşında daha önce dizi tecrübesi var mı? Yasak Elma dizisi Emir hakkında bir çok soruya bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. 

Yasak Elma dizisinde 3 sezon boyunca Erim karakterini canlandıran İlber Uygar Kabaoğlu, dizinin 4. sezonunda kadrodan ayrıldı. İşte Yasak Elma yeni Erim kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Yasak Elma Erim, Ender’in Oğlu Kim?

Yasak Elma dizisinde heyecan her geçen bölümde artarak devam etmekte. Ender, Yıldız’ın kendisine oynadığı oyun sonucunda eski şaşalı hayatı geride kalmasına rağmen erkek kardeşi Caner’in desteği ile boşanma sonunda beş parasız kaldığını kimseye belli etmeden gene cemiyet hayatına devam eder.

Bu hayat her geçen dakika maddi anlamda çok para demek olduğu için Halit’in kendinse aldığı çok pahalı yüzüğü yarı fiyatına satıp bu amacından vaz geçmez. Halit’in ilk eşinden olan kızı Zehra, Ender’i baştan beri sevmediği için boşanma sonrasında Ender’den intikam almaya başlar. Ancak Ender sanıldığının aksine defalarca Zehra’yı alt etmeyi hatta basına karşı rezil etmeyi başarır.

Yazımızın konusu olan Yasak Elma Erim ise annesi Ender’in düşüncesiz biri olduğunu ve kendi hayatı uğruna kendisini terk ettiğini sanmaktadır. Halit, Ender’in açığını yakaladığı için olayların da bu şekilde gözükmesini aksi takdirde Erim, annesini çok daha kötü bir kadın olarak tanıtacağını tehdit edince Ender mecbur kabul etmek zorunda kalmıştı. Y

asak Elma Ender’in oğlu Erim, boşanma sonunda beklendiğinin aksine çok fazla psikolojik açıdan bir çöküntü yaşamamıştır. Ancak annesi Ender’in zamansız ve gizli buluşmaları ve bu buluşmaların Halit’in sakın görüşme demesi üzerine çok stresli geçmektedir.

Yasak Elma dizisinde Erim bu baskıya daha fazla dayanamayıp babası Halit’in gerçekleri bilmediğini düşünüp annesi ile gizlice buluştuğunu itiraf etmesi Halit’in aklında Erim, Annesi Ender’i aklında çıkartamadığı düşüncesini ortadan kaldırmıştır. Çünkü Ender sakın buluştuğumuzu babana söyle demişti. Yasak Elma dizis Erim nasıl bir karakter olduğunu kısaca anlatmaya çalıştık. Şimdi sıra Yasak Elma dizisi Emir’in gerçek adı ne (Yasak Elma Ender’in oğlunun ismi) olduğunu, oyuncunun gerçek yaşantısı ile alakalı bilgileri bir alt başlıkta bulabilirsiniz.

Yasak Elma Erim’in Gerçek Adı Ne?

19 Mart 2018 pazartesi günü ilk yayın hayatına başlayan, Yasak Elma Erim’in gerçek adı İlber Kaboğlu’dur.  Tam adı İlber Uygar Kaboğlu olan oyuncu, 2004 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Başak burcunu olup gördüğümüz kadarı ile bu burcun özelliklerini de taşımaktadır. Şu an 14 yaşında olan oyuncu İlber Uygar Kaboğlu  ilk kamera karşısına “İçeride” isimli dizide rol almıştır. Buradaki performansı ile reklam filminde rol almayı başarmıştır.

Yasak Elma dizisi Emir (Yasak Elma Emir) resim 1

Yasak Elma dizisine dahil olmadan önce en son rol aldığı proje ise “Lojman” isimli filmde yer almayı başardı. Belki bazılarınız merak eder diye “Erim” isminin ne anlama geldiğine baktığımızda eren insan, ermiş kişi anlamları olduğunu görmekteyiz. Dizide ben ilk defa duyduğumda Erim olarak anlamadığı da itiraf etmeliyim. İlk anladım Yasak Elma dizisi Emir şeklinde hitap edildiğini düşünmüştüm. Ancak dizinin oyuncu kadrosunu detaylı artırdığımda Yasak Elma dizisi Emir değil Erim olduğunu da öğrendiğimi söyleyeyim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu