Yasak Elma

Yasak Elma Feride Kimdir? Çağatay’ın Annesi

Yasak Elma Feride kimdir, Yasak Elma Feride gerçek adı nedir, Hasan Ali’nin eşi Çağatay’ın annesi olan Feride hakkında merak ettiklerinizin yanıtları yazımızda sizlerle!

Pazartesş gününün fenomen dizisi Yasak Elma dizisinde bomba bir bölümün ardından herkesin merak ettiği biri var: Feride. Feride, Hasan Ali’nin eşidir.

Hasan Ali’nin çapkınlığından bıkmış usanmış olan Feride, Hasan Ali’nin Yıldız’ı teselli ettiği anda içeri girip kızılca kıyameti koparır. Yıldız’ı daha sonra evlerinin kapısında görünce şaşırır.yasak elma feride kimdir resmi

Çağatay Yıldız’ı tanıyorum deyince annesi ben de tanıyorum babanın metresi der. Yıldız neye döndüğünü şaşırır. Şıklığı, hazır cevaplılığı ile dikkat çeken Feride rolüne ise bakın kim hayat veriyor!

Yasak Elma Feride Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu Yasak Elma Feride rolüne hayat vermiştir. 26 Nisan 1959 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, kendisi gibi oyuncu yakın zamanda vefat eden “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol almış Tarık Ünlüoğlu ile evlidir.gulenay kalkan unluoglu resmi

Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, pek çok tiyatro oyununda rol aldı. Seslendirme sanatçısı da olan usta isim, son olarak “Anne” dizisinde rol almıştır. Dizide Cahide Güneş karakterine hayat vermiştir.

“Kocan Kadar Konuş”, “Kalbim Yangın Yeri”, “Bugünün Saraylısı”, “Sümela’nın Şifresi: Temel”, “Mazi Kalbimde Yaradır”, “Sır Gibi”, “Benden Baba Olmaz”, “Gümüş”, “Ağa Kızı”, “Estağfirullah Yokuşu”, Suyun Öte Yanı” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu