Yasak Elma

Yasak Elma Handan Kimdir? Kumru’nun Annesi

Yasak Elma Handan rolüyle diziye bakın kim dahil oldu! Diziye gelen bu oyuncu çok konuşulacak!

Pazartesi akşamlarının kraliçesi Yasak Elma oyuncu kadrosuna yeni isim! Handan rolüyle gelecek olan oyuncu bakın kim çıktı.

Yasak Elma dizisinde Kumru’nun anne diye seslenmesinin ardından gözler acaba annesini kim oynayacak sorusunda idi. Sorunun cevabı netleşti!

Yasak Elma Handan Gerçek Adı Dizileri

Şebnem Dönmez Yasak Elma dizisinde Handan Kılıç karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Son Yaz” dizisinde serap rolüyle izlediğimiz oyuncu hakkında detaylar sizlerle!yasak elma handan resmi

Şebnem Dönmez Mayıs 1974, Almanya / Salzgitter doğumlu. “Görevimiz Tehlike”, “Cumartesi Gecesi Ateşi” adlı programların da sunuculuğunu yapan oyuncu ayrıca kliplerde yol almıştır. sebnem donmez resmi

Pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu, dizi ve sinema filmlerindeki başarısıyla da seyirciden tam not almayı başarmıştır. “Ahmet Hamdi Bey ve Ailesi”, “Eyvah Kızım Büyüdü”, “üç Arkadaş”, “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?”, “Aşkın Dağlarda Gezer”, “Babam Dadı Olsaydı”, “Size Baba Diyebilir Miyim?”, “Eşref Saati”, “Nerede Kalmıştık?”, “Üç Kişilik Dünya”, “O Kadın”, “Vali”, “Reyting Hamdi”, “Küçük Sırlar”, “Yalan Dünya” adlı yapımlarda büyük beğeni alan oyuncu en çok da “Medcezir” adlı dizideki Sude karakteri ile hafızalara yer etmiştir.

“Neredesin Firuze” adlı sinema filminde başrolde yer alan oyuncu, “Avlu” dizisinde Nihal karakterine hayat vermiştir. Ardından rol aldığı “Son Yaz” dizisiyle adından söz ettiren oyuncu Yasak Elma Handan rolüyle kariyerine devam etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu