Yasak Elma

Yasak Elma Hasan Ali Kimdir? Dizinin Yeni Kötü Adamı!

Yasak Elma Hasan Ali kimdir, Yasak Elma Hasan Ali gerçek adı ne, hangi dizide izledik usta oyuncuyu, kaç yaşında sorularının yanıtlarını sizler için hazırladık!

Fox Tv ekranlarında Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinde Halit’in ölümünün ardından diziye önemli bir karakterin dahil olacağı konuşulmaktaydı.yasak elma hasan ali resmi

Hasan Ali karakteri diziye işte tam bu nedenle dahil oldu. Dizide kötü karakter olan Hasan Ali rolüne ise bakın hangi usta isim hayat verecek!

Yasak Elma Hasan Ali Gerçek Adı Dizileri

Erdal Özyağcılar Yasak Elma Hasan Ali rolüne hayat vermektedir. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Şampiyon” dizisinde boks antrenörü Yaman Hoca karakterini canlandırmış olan oyuncu, Yasak Elma Hasan Ali rolüyle ekranlara gelmektedir.erdal ozyagcilar resmi

Erdal Özyağcılar; 1948 yılında Bursa ilimizin, İznik ilçesinde dünyaya geldi. Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Erdal Özyağcılar, bu kurumdan emeklidir.

Tiyatronun yanında pek çok sinema ve televizyon filminde rol almış ve seslendirme çalışmaları yapmıştır. Sanatçı, “Bizimkiler” ve “Elveda Rumeli” dizileri ile geniş kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir.

Son yıllarda TV çalışmalarına ağırlık vererek, “Şehnaz Tango”, “Beşik kertmesi”, “Elveda Rumeli”, “Yabancı Damat” ve “Karadağlar” gibi dizilerde baş rolde oynamıştır.

1986 yılında “Yılanların Öcü” isimli filmde oynadığı karakter sayesinde 23. Antalya Film Şenliği En iyi yardımcı erkek oyuncu, 2008 yılında “Elveda Rumeli” isimli dizide canlandırdığı karakter sayesinde 3. İsmail Dümbüllü Ödüllerinde En iyi TV oyuncusu, yine aynı dizide 31. Radyo-Televizyon Gazeticileri Derneği Oskar da en iyi oyuncu ödülünü kazanmış usta bir isimdir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu