Yasak Elma

Yasak Elma Kerim Kim? Yıldız’ın Yeni Partneri

Fox Tv’de her Pazartesi yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni oyuncu müjdesi. Yasak Elma Kerim kim diyenler işte merak edilenler!

Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Yasak Elma dizisinde Yıldız’a yeni bişr partner geliyor. Bildiğiniz üzere Yıldız, Halit’e resti çekmiş ve boşanmak istediğini söylemişti. Yıldız’a yeni partner arayışı da akabinde geldi. Aranan kan bulundu! 

Gökhan Alkan Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın partneri olan Kerim karakterine hayat verecek. Sosyal medyada da oldukça yakıştırılan ikili herkesin dikkatini çekiyor.

Diziye 73. bölümde katılacak olan Gökhan Alkan kimdir yazımızın devamında!

Yasak Elma Kerim Gerçek Adı Yaşı Hayatı

Gökhan Alkan Yasak Elma dizisinde Kerim rolünü canlandırmakta. Son olarak Atv’de “Zengin ve Yoksul” dizisinde Karan karakterine hayat vermiş olan oyuncu, Show Tv ekranlarında yayınlanan “Kalp Atışı” dizisinde Ali Asaf karakteri ile hafızalara kazındı.gokhan alkan resmi

Başarılı oyuncu 1987 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Atv ekranlarında “Seviyor Sevmiyor” dizisinde başrolde yer almış ve Yiğit karakterine hayat vermiştir.Gökhan Alkan“Organik aşk Hikayeleri” filminde rol alan oyuncu “Makas”, “Defne’nin Bir Mevsimi” adlı yapımlarda rol almıştır. İki sezon kadrosunda yer laıdğı “Kocamın Ailesi” dizisinde Tarık karakterine hayat vermiştir. “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu bu dizide Şah Tahmasp rolünü canlandırmıştır. Yer aldığı diğer yapımlar ise şöyle; “Herşey Yolunda Merkez”, “Gurbette Aşk”gokhan alkan resmi

“Kalp Atışı” dizisinde işinde oldukça başarılı bir doktor olan Ali Asaf rolüyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu “Zengin ve Yoksul” dizisinde canlandırdığı Karan rolüyle büyük beğeni almıştır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Pazarlama mezunun olduktan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculuk üzerine eğitim almış olan Alkan, 188 cm boyunda ve 85 kg ağırlığındadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu