Yasak Elma

Yasak Elma Kumru Kimdir? Yaşı Oynadığı Diziler

Yasak Elma Kumru kimdir, Yasak Elma Kumru gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Yeni sezonda Yasak Elma dizisine Kumru karakteri bomba gibi geliyor. Yıldız’ın rakibi olarak izleyeceğimiz Kumru, dizide kıskançlıkların odak noktası olacak. Bakın Yasak Elma Kumru rolüyle kimi izleyeceğiz!

Yasak Elma Kumru Gerçek Adı Dizileri

Biran Damla Yılmaz Yasak Elma Kumru ekranlara gelmektedir. Son olarak “Baraj” dizisinde Nehir rolüyle başrolde yer alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Canevim” dizisinde de başrolde yer alan oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir.

“Kırgın Çiçekler” dizisinde canlandırdığı Eylül ile hafızalara yer eden oyuncu, “Canevim” dizisinde de başrolde yer aldı ve Ceylan karakterine hayat verdi.biran damla yilmaz resmi

Üç sezon boyunca yer aldığı “Kırgın Çiçekler” dizisinde sonra Mahsum Kırmızıgül’ün yönettiği “Mucize 2” filminde yer almıştır. “Yasak” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu bu dizide Esma rolüyle ekranlara gelmiştir.biran damla yilmaz resmi (1)

“Çılgın Dershane 4 – Ada” adlı sinema filminden sonra “Beyaz Yalan” dizisinde Nesrin karakteri ile dikkat çekmiştir.

Yasak Elma Kumru Boyu Kilosu

Biran Damla Yılmaz’ın boyu ve kilosu ile de ilgili bilgiler verecek olursak; Yılmaz, 55 kg ağırlığında ve 164 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu