Yasak Elma

Yasak Elma Leyla Kim Olduğu Netleşti! Tuvana Tülay Kimdir?

Med yapım tarafından yapımcılığı yapılan Fox TV’nin sevilen dizisi yeni sezonuna 48. bölümü ile başlarken kadrosuna da yeni isimleri birer birer dahil etmeye devam ediyor. Bu yazımızda Yasal Elma Leyla karakteri ile kadroya dahil olan oyuncu kim olduğunu ve hangi dizilerde rol aldığını açıklayacağız.tuvana türkay yasak elma resmiYeni sezona bomba gibi başlayan dizi, sevenlerini oldukça şaşırttı. Zira, sezon finaline girdiği gün çıkarttığı yeni sezondan ilk görüntüler ile 48 bölümün hiç alakasının olmadığını ve hala Hali,t eski gücünde ve zengin biri olarak karşımıza çıkması hem beni hem de izleyenleri şaşırttı.

Yasak Elma Dizisi Leyla Kim?

Yeni sezonda Halit adım adım Şahika’nın tuzuna sürüklenirken, Ende’in de ölmediği de son bölüm de ortaya çıkmış oldu. Tüm bu işe son vermek isteyen Yıldız, bi,r an evvel Ender’in ortaya çıkmasını, aksi takdirde Şahika önüne çıkan herkesi bir şekilde ortadan kaldıracağını söylemesi üzerine yeni bölüm olan 49. bölümde Ender’in ölmediği netlik kazanacak. Lakin tüm bunlar Şahika’yı durdurmaya asla yetmeyecek. yasak elma tuvana türkay resmiYeni sezon ilk bölüm olarak geçtiğimiz sezon finalinde gösterilen fragmana istinaden, Şahika bir şekilde Halit’in tüm parasını almak için eline fırsat geçse de Yıldız bunu kendi lehine çevirip, Halit’in parasına konacağını ve belki de çulsuz bir adam olarak bu sezon sonunda karşımızda olacağını söyleyebilirim.

Yeni sezon değmişten dizinin kadrosuna da yeni isimler dahil olmaya başladı. Bu sezon Yasak Elma Leyla karakteri resmen ortalığı kasıp kavurmaya gelecek. Şahika hem Leyla ile hem Ender, hem de Yıldız ile baş edebilecek mi? Türlü türlü entrikalar kurarak önce Halit’i, sonrada parasını elde edebilecek mi? İzleyip göreceğiz. Bu arada bu sezon dizide Leyla karakteri ile dahil olan güzel oyuncunun gerçek ismi Tuvana Türkay’dır.

Tuvana Tülay Kim?

Tuvana Tülay; 3 Ekim 1990 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu Tuvana şu an itibari ile 29 yaşındadır. Başkent Üniversitesi Radyo ve televizyon bölümünden mezun olan Tuvana, Bulgaristan göçmeni bir aileden gelen güzel oyuncunun annesi aslen Rizelidir. Küçük yaşında itibaren kameralara ve oyunculuğa merak salan Tuvana bu sektöre çok erken yaşta henüz 9 yaşında iken oynadığı bir reklam filmi sayesinde sektöre adım atmıştır.

Reklam filminden sonra bu işi en doğru şekilde yapmak adına hem oyunculuk dersleri, hem de şan dersleri alarak kendisin bu konuda geliştiren güzel oyuncu Tuvana ilk defa bir dizide 2009 yılında Ayrılık 2 isimli dizide “Kevok” karakterine hayat vermesi ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.

2013 yılında ise “Eksik Sayfalar” isimli film ile beyaz perde ile tanışan başarılı isim, popüler olmasında Kara para Aşk dizisi ile Yer Gök Aşk isimli dizilerin oldukça büyük bir etkisi vardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu