Yasak Elma

Yasak Elma Mert Kim? Kim İçin Geldi? [Kerim’in Arkadaşı]

Fox Tv ekranlarında her pazartesi yayınlanan Yasak Elma dizisinde yeni bir karakter daha gelecek ve adından çokça söz edeceğiz. Yasak Elma Mert karakteri bakın hangi oyuncu tarafından canlandırılacak!

Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Eda Ece, Barış Kılıç, Gökhan Alkan gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı her Pazartesi yeni bölümleriyle ekranlara gelen Yasak elma dizisine Mert karakteri dahil oldu. Haberin ardından sosyal medyada en merak edilen şey kim için geldi oldu.

Kesin Zehra’ya vurulacak!

diyenler Zehra’nın hayatında birinin olmasını istiyorken diğer yorumcular da

Yıldıza ne yakışırdı bu adam ya!

diyenler de söz konusu. Mert ile kimin adını duyacağız yakında netleşecek ama kısaca karakter hakkında detayları da verelim.

Kerim’in üniversiteden sınıf arkadaşı olan Mert, Kerim’in ayrıca iş ortağıdır. Zeki biri olan Mert, Argunların konağına geldikten sonra olayların da ardı arkası kesilmeyecek.

Yasak Elma Mert Gerçek Adı Yaşı

Can Nergis Yasak Elma dizisinde Mert karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. 1985 yılında İstanbul’da doğup büyüyen oyuncu üniversite için Londra’ya gitmiş ve eğitimini burada tamamlamıştır.can nergis resmi

Sekiz yıl Tayland’da modellik yapan oyuncu 2011 yılında Türkiye’ye geri dönmüştür. Her Şeye Rağmen, Dila Hanım, Paşa Gönlüm gibi dizilerde oynadıktan sonra 2014-2015 yılında Arka Sokaklar dizisiyle adından söz ettirmiştir.can nergis resmi

Beş dil bilen oyuncu Maral ve Tatlı İntikam’da da rol almıştır. Son olarak “Börü” adlı askeri dizide rol almıştır. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu