Yasak Elma

Yasak Elma Mete Kimdir? Yasak Elma Mete’nin Gerçek Adı Ne? Daha Önce Oynadığı Dizi Ne?

Yasak Elma dizi bu hafta 7. Bölümü ile fox tv ekranlarına gelecek. Diziye geçen hafta dahil olan yasak elma Mete kim kaç yaşında sevgilisi var mı? Soruları sosyal medyada çok konuşuldu. Yasak Elma Mete’nin gerçek adı ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Mete Kim?

Fox TV’nin en iddialı dizileri arasına girmeyi başaran Med yapımın yapımcılığını üstlendiği yasak elma dizisinde her hafta yeni bir heyecan yaşanıyor. Yıldız, zengin bir koca hayali ile kendisine sunulan altın tepsideki fırsatı lehine kullanmayı iyi başardı. Halit’i yavaş yavaş kendine aşık etmeye çalışan Yıldız’ın, başına Ender ve kardeşi bela oldu. Ender, Halit’i kaybetse de Yıldız’a Halit’i bırakmak niyetinde değil.

Ender Yıldız’ı yok etmek için kardeşi Caner ile mahalleden bilgi alırken Yıldız’ın çalıştığı yerde Ender, Mete ile Yıldız’ın aralarında zamanında geçen birliktelikten haberi olunca hemen bir bahane ile Mete’yi Halit’i yanına gönderip Yıldız’ın asıl amacının zengin koca bulmak niyetinde olduğunu Halit’e söyleyip iş yerinden koydurmak için Ender ve Mete elinden geleni yapar. Yasak Elma Mete Kim? Nasıl bir karakteri oynadığını kısaca anlattıktan sonra yasak elma Mete’nin gerçek adı ne olduğunu be daha önce hangi dizide oynadığı bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

Yasak Elma Mete’nin Gerçek Adı Ne?

Yasak Elma dizisinin geçen hafta yayınlanan 6. Bölümünde diziye dahil olan ve Mete karakterini canlandıran oyuncunun adı Tuan Tunalı’dır. Aralık 1983 yılında Belçika da hayata gözlerini açan Tuan Yay  burcudur. Yurt dışında belli bir süre eğitim gören Tuan, liseyi Teyfik Fikret Lisesinden tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine Yeditepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve televizyon bölümünde lisans eğitimi almıştır.

yasak elma Mete

Aslında Tv karşısında olmayı değil bu işin mutfak kısmında olmak için lisans eğitimi alsa da oyunculuk üzerine daha fazla yoğunlaşmıştır. 2008 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Best model olmuştur. İlk kez TV karşısına 2009 yılında gündüz kuşağı olarak yayınlanan “Deniz Yıldızı” adlı dizide “Özgür” karakterini yedi yıl boyunca canlandırmıştır. Kendisi ile beraber Deniz Yıldızı dizisinde rol alan Hazal Filiz Küçükköse ile evlenmiştir. Dört yıl sonra ikili anlaşarak ayrılmışlardır. 

Tuan Tunalı’nın Deniz Yıldızındaki Rolünü Hatırlayalım 

Tuan Tunalı Deniz yıldızı dizisinde 7 yıl boyunca Özgür karakterini canlandırmıştı. Gelin Özgür karakterini nasıl canlandırdığını hatırlayalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu