Yasak Elma

Yasak Elma Ömer Kimdir? Adanalı Ömer Gerçek Adı

Yasak Elma Ömer karakteri bakın kim çıktı! Fox Tv ekranlarında Pazartesi akşamlarına damga vuran Yasak Elma dizisinde Ömer rolüne hayat veren oyuncu bakın hangi dizide de oynamış!

Yasak Elma Ömer Karakteri Kim?

Fox Tv dizilerinden Yasak Elma dizisinde Ömer, Adanalı bir gençtir. Başkan Beyin güvendiği bir isim olan Ömer, Adanalıdır. Babası ceza olarak onu Hasan Ali’nin yanına göndermiştir.yasak elma omer kimdir resmi

Ömer bu cezadan pek de hoşlanmasa da mecburen gelir. Şahika’dan etkilenen Ömer, ukala tavırlarıyla Şahika’yı çileden çıkarır ama ikili arasında bir şeyler olur mu olur.

Yasak Elma Ömer Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Emre Dinler Yasak Elma dizisinde Ömer rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Sol Yanım” dizisinde izlediğimiz oyuncu Yasak Elma ile ekranlara gelmektedir.

emre dinler resmi

Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in rol aldığı “Gülperi” dizisinde Mesut karakterine hayat veren oyuncu, “Söz” dizisinde Tahir rolüyle ekranlara gelmiştir.

Star Tv dizilerinden olan “Sol Yanım” oyuncu kadrosunda yer alan  Barbar rolüne hayat vermiş olan oyuncu, Yasak Elma dizisinde Ömer karakterine hayat vermektedir.

190 cm boyunda olan oyuncu, 2013 yılında Miss & Mr Model of Turkey üçüncüsü olmuştur. “Söz” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu “Gülperi” dizisinde de tam not almıştır.

Emre Dinler Dizileri ve Filmleri

  • Yasak Elma (Ömer) – 2021
  • Sol Yanım (Barbar) – 2020
  • Gülperi (Mesut) – 2018 / 2019
  • Söz (Tahir) – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu