Yasak Elma

Yasak Elma Oyuncular, Gerçek İsimleri , Yeni Gelen Oyuncular

Yasak Elma dizisi Fox Tv ekranlarına 19 Mart pazartesi günü ilk sınavına çıkmış ve seyirciden iyi not almayı başarmıştır. Şimdi sizlere Yasak Elma Oyuncuları ile Yasak Elma oyuncularının gerçek adlarını, tüm kadro dahil bulabilirsiniz. Ayrıca dizeden ayrılanlar olacağını gibi Yasak Elma yeni gelen oyuncuları bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Yasak Elma Oyuncuları

Yasak Elma Dizisinde rol alan oyuncuları kısa kısa sizlere tanıtacağız. Oyuncu hakkında daha fazla bilgi bulmak isterseniz ayrıca her konu altında ayrıca için açılmış artı ayrı konulara ulaşabilirsiniz. Yasak Elma kadrosununda bakalım kimler var? Oyuncu daha önce hangi projede karşımıza çıktı gelin hep birlikte inceleyelim.

Yasak Elma Yıldız

Yasal Elma Yıldızın gerçek adı Resim 1

Fox TV’nin Pazartesi günü yayınlanan ve flaş bir çıkış yapan Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın gerçek adı yanı Yasak Elma Yıldızı canlandıran kişi Eda Ece’dir. Haziran 1990 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Eda ikizler burcudur. Şu an 27 yaşında olan Eda’nin iki kız kardeşi vardır. Şişli lisesinden Mezun olduktan soran İstanbul’da bulunan “İstanbul Bilgi Teknik Üniversitesi Psikoloji” alanını başarı ile tamamlar. Oyuncu olmak için daha çocuk yaşta bu işe gönül vermiştir.

Yasak Elma Halit 

Yasak Elma Halit (Talat Bulut) Resmi 1

Fox Tv’nin yeni dizisi Yasak Elma da iş adamı Halit Argun’u canlandıran oyuncu Talat Bulut’tur. Bazı kaynaklar da Talat Dumanlı olarak geçmektedir. Mart 1956 yılında Sarıkamış destanı ile ünlü Kars ili Sarıkamış ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. Talat  bey lise eğitimini Ankara Kurtuluş lisesinde tamamladıktan sonra “Hacettepe üniversitesi Elektronik Mühendisliği” bölümünü kazanmıştır. Dizi ve sinema sektörüne ilk adımı daha çocuk yaşta 1967 yılında “Orman Çocuğu” adlı sinema filminde seslendirme ile başlar. 13 yıl sonra “Hazal” adlı sinema filminde bu sektöre tamamen girmiş olur.

Yasak Elma Alihan 

Yasak Elma Alihan (Onur Tuna) Resim 1

Fox Tv’nin yeni dizisi olan Yasak Elma dizisinde Alihan Taşdemir’i karakterini canlandıran oyuncu Onur Tuna’dır. Temmuz 1985 yılında Çanakkale ilimizde hayata gözlerini açan Onur Yengeç burcudur. Memur çocuğu olan onur İzmir’de bulunan “Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi” bölümünü tamamlarken aynı üniversitede ses konusunda  eğitim almıştır. Yine üniversitede okumaya devam ettiği yıllarda mankenlik yapma fırsatı da bulmuştur. Şöhret basamaklarını adım adım çıkan Tuna oyuncu olmak için bu işin eğitimini almaya karar verir.

Yasak Elma Zeynep 

yasak elma sevda erginci resmi 1

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma dizisinde Zeynep’in gerçek adı Sevda Erginci. Başrollünde Birce Akalay’ın yer aldığı sevilen gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu Ekim 1993, İstanbul doğumludur. Henüz çok küçük bir çocukken anne ve babası ayrılma kararı almıştır. Oyunculuk konusunda yetenekli olan oyuncu lise yıllarında bu konuda eğitim almaya karar vermiş ve ilk “Paki ve Sevgi Çiçekleri” adlı oyun ile ilk tecrübesini edinmiştir.

Yasak Elma Zehra 

yasak elma zehra resim 2

Fox TV’nin sevilen flaş dizisi olan Yasak Elma Zehra’nın gerçek adı Şafak Pekdemir’dir. Haziran 1988, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2011 yılında Aslı adlı dizi ile ekranlara merhaba diyen oyuncu daha sonra Trt ekranlarının sevilen dizisi Leyla ile Mecnun adlı dizide Nisan karakterini canlandırmıştır.

Yasak Elma Ender 

yasak elma şevval sam resmi 1

Ender’in gerçek adı Şevval Sam. Ünlü şarkıcı Leman Sam’ın kızı olan oyuncu Kasım 1973, İstanbul doğumlu. Lisede iken katıldığı yarışmada birincilik elde eden Şevval Sam, çocukken bile sahne önünde olan reklam filmlerinde rol alan bir oyuncudur. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü mezunu olan oyuncu, 1994 senesinde Süper Baba adlı dizide Deniz adında bir öğretmene hayat vermiştir. 1997 yılında Metin Tekin ile evlenen oyuncunun bu evliliğinde Tarık Emir adında bir oğlu dünyaya geldi. 2000 yılında ise eşiyle boşanma kararı aldı.

Yasak Elma Caner 

Yasak Elma Caner kim

Yasak Elma dizisinde Caner karakterini canlandıran oyuncunun adı Barış Aytaç’dır. Ocak 1985 yılında  mega şehir olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” alanından mezun olduktan sonra tiyatro sahnelerinde oyunculuk sektörüne giriş yaptı.  Üç yıl boyunca tiyatroda kendisini hem geliştirmiş hem de adını duyurmak için çok iyi bir imkan elde etmiştir. İlk kez kamera karşısına ise 2010 yılında reklam filmi ile geçmiştir

Yıldız’ın Kuaförü Şengül 

Yasak Elma Şengül Kim

Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın kuaförü Şengül karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı İrem Kahyaoğlu’dur. Ocak 1980 yılında Adapazarı’nda dünyaya gelen güzel oyuncu oğlak burcudur. İlk kez tv karşısına 2004 yılında yayınlanan Aliye dizisi ile bu sektöre adım atmıştır. Renkli ve neşeli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İrem, 2006 yılında “Aynı Çatı Altında” dizisinde rol almayı başarmıştır.

Yıldız’ın Eski Erkek Arkadaşı Mete 

yasak elma Mete

6. Bölümünde diziye dahil olan ve Mete karakterini canlandıran oyuncunun adı Tuan Tunalı’dır. Aralık 1983 yılında Belçika da hayata gözlerini açan Tuan Yay  burcudur. Yurt dışında belli bir süre eğitim gören Tuan, liseyi Teyfik Fikret Lisesinden tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine Yeditepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve televizyon bölümünde lisans eğitimi almıştır.

Ender’in Oğlu Erim

Yasak Elma dizisi Emir (Yasak Elma Emir) resim 1

19 Mart 2018 pazartesi günü ilk yayın hayatına başlayan, Yasak Elma Erim’in gerçek adı İlber Kaboğlu’dur.  Tam adı İlber Uygar Kaboğlu olan oyuncu, 2004 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Başak burcunu olup gördüğümüz kadarı ile bu burcun özelliklerini de taşımaktadır. Şu an 14 yaşında olan oyuncu İlber Uygar Kaboğlu  ilk kamera karşısına “İçeride” isimli dizide rol almıştır.

Zeynep ile Yıldız’ın Annesi Asuman

Yasak Elma Yıldız'ın annesi (Yasak Elma Asuman)

Yasak Elma dizisinin 7 Mayıs tarihinde yayınlanan 8. bölümünde Yasak Elma Asuman olarak diziye dahil olan ve Yıldız’ın ve Zeynep’in annesi olarak diziye dahil olan oyuncunun gerçek adını Melisa Doğu’dur. Sevgililer gününde dünyaya gelen güzel oyuncu kova burcudur. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuvarı Tiyatro” bölümünden mezun olmuştur.

Halit’in ikinci Eşi Zerrin

yasak elma Zerrin

Fox Tv de ilk bölümünden itibaren gün geçtikte izleyici kitlesi artarak devam eden Yasak Elma dizisi Zerrin’in gerçek adı Nilgün Türksever’dir. Eylül 1977 yılında kumaşı ile ünlü olan Bursa ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Terazi Burcu olan usta oyuncu, “Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü” mezunu olan Nilgün Türksever, Burada ili devlet sanatçısı olarak çalışmaktadır.

Yasak Elma Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu