Yasak Elma

Yasak Elma Şahika Kim? Bizim Hikaye Dizisinden Bomba Transfer!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’ya yeni bir oyuncu dahil oldu. Bizim Hikaye dizisinin Tülay’ı Yasak Elma dizisinde rol alacak. Yasak Elma Şahika karakterine hayat verecek olan oyuncu dizide nasıl bir karaktere hayat verecek merak edenler için detaylar sizleri bekliyor.

Her Pazartesi Fox TV ekranlarına gelen Yasak Elma dizisine Şahika karakteri dahil olacak. Güzelliği ile dikkat çeken Şahika’nın Ender ile bağlantısı olacak. İddialı ve oldukça hırslı bir bayan olan Şahika karakteri dizide deprem etkisi yaratacak. Peki Şahika karakterine hayat veren oyuncu kimdir hemen detaylara geçelim.

Yasak Elma Şahika’nın Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

Daha önce Bizim Hikaye dizisinde Tülay karakteri ile dikkat çeken Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren oyuncu Nesrin Cavadzade. 30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya gözlerini açan güzel oyuncunun boyu 1.70’dir.yasak elma şahika kim nesrin cavadzade resmi 11 yaşına gelene kadar Bakü’de yaşayan Azeri oyuncu, daha sonra annesi ile beraber kültür başkentimiz olan İstanbul’a yerleşmişlerdir. 11 yaşına kadar hiç Türkçe bilmeyen güzel oyuncu Türkiye’ye gelince bu konuda sıkıntı yaşamış ve dördüncü sınıf yerine Cent Koleji’nde birinci sınıftan başlamıştır. Dil konusunda oldukça başarılı olan Nesrin Cavadzade çok kısa bir sürede Türkçe’ye hakim olmuş ve okulunda da büyük başarı elde etmiştir.nesrin cavadzade resmiLise hayatında ise tiyatro konusunda istekli olan Cavadzade, okulun tiyatro kulübünde yer almıştır. Lise yıllarında Türkmen Düğünü adlı bir de oyun sergilemiştir. Rol aldığı bu tiyatro oyununu Şişli’de bulunan Tiyatro Kara’da da büyük bir kitle önünde sergilemiştir. Marmara Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan oyuncu daha sonra Şahika Tekand Studio’da oyunculuk konusunda eğitim almıştır.nesrin cavadzade resmi6İngilizce ve Rusça’ya oldukça hakim olan Cavadzade dizi sektörüne Yersiz Yurtsuz dizisiyle girmiştir. Bu dizi ile adını duyuran Cavadzade Cemal Şan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Dilberin Sekiz Günü adlı filmdeki başarı sayesinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü hak etti. 2011 senesinde Al Yazmalı adlı dizide yer alan oyuncu, Güzel Günler Göreceğiz, Yangın Var filmlerinde başrolde yer aldı.

İkinci defa En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan güzel oyuncu, Son Mektup, Annemin Şarkısı, Küçük Ağa, Görüş Günü Kadınları, Samanyolu, Acı, Gitmek: Benim Marlon ve Brandom, Pazar-Bir Ticaret Masalı gibi yapımlarda rol almıştır. Oyuncu hakkında en son söylenti “Casa De Papel” dizisinde rol alacağı hatta İstanbul adında bir kıza hayat vereceğiydi ancak güzel oyuncu Yasak Elma dizisinde önemli bir rolle seyirci karşısına çıktı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu