Yasak Elma

Yasak Elma Sedai Kimdir? Hasan Ali’nin Sağ Kolu

Yasak Elma Sedai kimdir, Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma dizisinde Sedai’nin gerçek adı ne, hangi dizide yer aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

MedYapım’ın her Pazartesi Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizisi Yasak Elma’ya yeni oyuncular dahil oldu. Ayrılıkların ardından kadroya dahil olan isimlerin canlandıracakları karakterler merakla bekleniyordu. Nihayet beklenen haberler ardı ardına gelmeye başladı. yasak elma sedai resmi

Erdal Özyağcılar Yasak Elma dizisinde dizinin yeni kötü adamı olarak kadroya dahil oldu. Hasan Ali rolüyle izleyeceğimiz oyuncunun yanındaki isimler de dikkat çekti. Hasan Ali’nin sağ kolu olan Sedai rolü dizinin önemli karakterlerinden bir tanesi olacak. Peki Yasak Elma Sedai rolüyle izleyeceğimiz oyuncu kimdir? İşte merak edilen detaylar!

Yasak Elma Sedai Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Bahtiyar Memili Yasak Elma Sedai rolüyle ekranlara gelmektedir. “Çukur” dizisinde rol alan Necip Memili’nin kardeşi olan Bahtiyar Memili, “Kehribar” daki oyunculuğu ile tam not almıştır. Dizide Engin rolüne hayat vermiştir.bahtiyar memili resmi

Bu yıl “Karakomik Filmler: Deli” ve “Karakomik Filmler: Emanet” filmlerinde rol alan oyuncu Yasak Elma dizisiyle kariyerine devam etmektedir. Dizide Hasan Ali’nin sağ kolu olan Sedai rolüne hayat vermektedir.

Bahtiyar Memili Dizileri ve Filmleri (Yasak Elma Sedai)

  • Yasak Elma (Sedai) – 2020
  • Karakomik Filmler : Deli (Caner) – 2020
  • Karakomik Filmler: Emanet (Polis) – 2020
  • Kehribar – 2016
  • Kaçma Birader – 2016
  • Kaçak – 2014

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu