Yasak Elma

Yasak Elma Selin Kim? Aylin Veziroğlu Yasak Elma Dizisinde

Fox TV ekranlarına her Pazartesi günü ekrana gelen dizi yeni sezonu ile seyirci karşısına çıktı. Yeni sezon ile birlikte yeni oyuncuları da kadrosuna katmaya başlayan dizide Yasak Elma Selin karakterini bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

Geçtiğimiz sezon finalinde Ender’in boğularak öldüğü gibi düşünülmesini isteyen senarist yeni sezonda Ender’i yeniden piyasaya sürdü. Talat’ın dört bir tarafını kuşatan Şahika’nın bu kuşatmasını sona erdirecek olan Yıldız ile Ender’in iş birliği olacak. Ancak diziye katılan ve Yasak Elma dizisi Selin olarak karşımıza çıkacak olan karakter ikilinin oyunu bozacak.

Yasak Elma Dizisi Selin Kimdir?

16 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezonuna merhaba diyen Fox TV’nin popüler dizisi hiç de beklendiği gibi başlamadı. Zira yaz ayında çıkan yeni sezon fragmanında Talat Bulut’un hayat verdiği Halit karakteri beş parasız kalmış bir vaziyette sokakta karşılaşan Yıldız, onu görüp acıdığı sahneyi düşündüğümde alakasız bir biçimde başlasa da Halit yanında bulunan ve aşık olduğunu zannettiği Şahika zamanla onu beş parasız çulsuz bir adam olarak sokağa atabilir mi? Zamanla göreceğiz.yasak elma aylin veziroğlu resmi

Yeni sezon ile birlikte yeni isimler de dahil oldu. Bunlardan ilki olan Yasak elma Ender’in kardeşi olarak Leyla karakteri hakkında bilgi almak için tıklayınız. Biz şimdi Selin olarak yer alacak isimden bahsedeceğiz.

Kaya ile doğrudan ilgili olan Selin karakteri, de yine Halit’e ağlarını örecek bir isim olarak kulağımıza gelse de net bir bilgi olmaması nedeni ile diziye katıldığında daha net göreceğiz. Şimdi sözlerimi uzatmadan, güzel ve oyunculuk kariyerine yakın zaman da başlamış olan Selin karakterine hayat veren Aylin Veziroğlu kim olduğunu, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Aylin Veziroğlu

23 Şubat 1997 yılında Kocaeli’nde hayata gözlerini açan güzel oyuncu, henüz 22 yaşındadır. Balık burçlu olan Aylin Veziroğlu, Kocaeli ilinde tiyatro eğitimlerini almıştır.

Ailesin de tek oyuncu olmayan, oyuncu bir aileden gelen Aylin, Sevgili Doktor tiyatrosunda görev yapmaktadır. Daha önce kamera önü olarak ilk defa Yasak Elma dizisinde görev yapmaya başlayan Aylin, bundan sonra bir çok dizi ve filmde görebileceğimiz, önemli bir oyuncuyu Türk dizi ve sineması kazandığını düşünüyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu