Yasak Elma

Yasak Elma Sezon Finali Tarihi Kesinleşti # Yasak Elma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?


Fox Tv’nin popüler dizilerinden olan Yasak Elma sezon finali ne zaman yapacak sorusu çok sorulmaya başladığı şu günlerde aldığımız bir duyumu paylaşma istiyorum. Yasak Elma ne zaman sezon finali yapacak? Tam tarihi belli oldu mu? Ayrıca Yasak Elma yeni sezona ne zaman başlayacak sorularını cevaplayacağız.

Yasak Elma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Yasak Elma ne zaman sezon finali yapacak? sorusuna cevap vermeden önce, İlk yayın hayatına gecikmeli olarak 19 Pazartesi günü ilk yayın hayatına başlayan dizi aslında daha erken ve farklı isimle başlaması gerekiyordu. Dizinin basına sızan ilk adı “Altın Tepsi” alarak belirlenmişti.

Fox TV ilk boşlukta diziyi yayınlamak istedi. Ancak hem dizinin oyuncularının hem de dizinin isminin revizyon geçirmesi dizinin başlamasını ötelemiş oldu. Belkide bu öteleme dizinin tutmasında büyüyüp pay sahibi olabilir.

Çünkü dizinin ilk çıkacağı zamanda bir çok yeni dizi ekrana gelmeye başlamıştı. Ancak erteleme olmasından dolayı yeni başlayan bir çok dizi yayından kaldırılması dizinin işine yaradığı görülüyor.

Dizinin izlenmesinde usta oyuncuların olması,  rollerini yaşayarak bizleri de hikayeye katarak izleten hem hikayenin hem de oyuncuların varlığı dizinin başarılı olmasını kaçınılmaz bir hale getirdi.

Bir çok kesimden bu dizi reytingi en yüksek olan gün olan Pazartesi günü yayınlandığı için tutmayacağını, yakın zamanda yayından kaldırılabileceğini bile söyleyenler oldu. 

Dizi aldığı reytingle bu kimseleri utandırmayı başarmıştır. Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma yeni sezon onayının aldığı şu günlerde Yasak Elma dizisi ne zaman sezon finali yapacağı merak konusu oldu.

Aldığımız bir duyuma göre Yasak Elma sezon finalini 11 Haziran günü bu sezon son kez gelerek sezon finali yapacak. Dizi 11 haziranda 14. bölümü ile sezon finali yapacağını Ancak dizi her hangi bir yayın durdurma cezası veya araya başka bir yayın akışı girmediğinde beklenilen tarih ve bölüm olduğunu söyleyeyim. 

Yasak Elma Sezon Finali hakkında duyumlarımızı paylaştıktan sonra Yasak Elma yeni sezona ne zaman başlayacak? Bu konuda yaptığımız araştırmalar alt başlıkta sizleri bekliyor. 

Yasak Elma Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? (2018-2019)

Yasak Elma ekstra bir durum gelişmediği takdirde 11 haziran pazartesi günü 14. bölümü ile sezon finali yapacak. Her bir bölüm sonunda hafta ne olacak diye merakla beklenen Yasak Elma dizisinin sezon finali ise çok merak uyandıracak bir yerde izleyenleri meraktan çatlatacak bir yerde sezon finali yaptıktan sonra akıllarda tek bir soru olacak.

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak? bu soruya direk bir tarih vermek oldukça güç dizi ve film sektöründe final yapması kesinleşen dizi bir anda devam kararı alırken, hiç beklenilmeyen bir karakterin birden öldü gösterilmesi gibi bir çok olayın kararı anlık değişebildiği için Fox Tv’nin geçtiğimiz yıllarda yeni başlayıp sezon finaline ayırdı ve ardından yeni sezona başlattığı dizileri hangi tarihlerde başlatığını uzun bir araştırmadan sonra ortaya şöyle bir sonuç çıkardık.

Yasak Elma Oyuncuları Resim 1

Kalbimdeki deniz dizisi geçtiğimiz yıl oldukça iyi reyting alıp sezon finali yapmıştı. Ardından 9 Eylül Cumartesi günü yeni sezona başladı. Aynı şekilde Savaşçı dizisi ise 10 Eylül tarihinde yeni sezona başladı.

Yaptığımız araştırmamıza göre Yasak Elma yeni sezona ne zaman başlayacak şeklinde sosyal medyada çok defa soruldu. yaptığımız araştırmalara göre 3 Eylül 2018 pazartesi günü başlayacak. Halit karakterini kim canlandıracağını merak ediyorsanız konu ile alakalı sayfamıza geçmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Muhtemel oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yasak Elma Yeni Sezon Fragmanı (2018-2019)

Yasak Elma yeni sezona ne zaman başlayacak sorusu netleştiğinde merakla beklenen yeni sezon fragmanı buraya ekleyeceğim. Şu an için bu başlık altına son yayınlanan fragmanı ekliyorum. Dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandığında bu fragmanı güncelleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu