Yasak Elma

Yasak Elma Yeni Erim Kim? (Gerçek Adı)

Yasak Elma Yeni Erim dizinin 4. sezonunda kadroya dahil olan oyuncu oldu. Aslında Ender’in oğlu Erim karakterini daha önce İlber Uygar Kabaoğlu canlandırıyordu. Lakin gelen son bilgilere göre Erim karakterine hayat veren oyuncu değişti. İşte yeni Erim…

Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma yeni sezon fragmanı 75. bölüm yayınladı. Şahika’nın cezaevine girmesinin şokunu henüz atlatamadan dizide 3 sezon boyunda Erim karakterini canlandıran oyuncu diziden ayrıldığını, yeni sezon Erim karakterini bir başka oyuncu hayat vereceğini duyunca oldukça şaşırdık.

Yasak Elma Yeni Erim

Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Barış Kılıç, Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan gibi kadrosunda önemli isimleri barındıran Yasak Elma dizisine 4. sezonda yeni oyuncuların katılacağı daha önce basına yansımıştı. Lakin yeni bir karakter olarak gelmesi beklenen oyuncunun eski karakterin yerine dahil olması dizisinin fanları tarafında pek de hoş karşılanmadı.

Yasak Elma Yeni Erim Resmi
Yasak Elma Yeni Erim Resmi – Eski Yeni

Bu sezon Yasak Elma Erim karakterini Arda Adil Görgen hayat verecek. Daha önce Meleklerin Aşkı dizisinde Kaya karakterini canlandıran oyuncu, gösterdiği oyunculuk performansını beğenenler kadar beğenmeyenlerin olduğunu da sosyal medyada ki tartışmalarda gözlemledik.

Arda Adil Görgen kimdir daha detaylı hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Yasak Elma Yeni Erim kim resmi
Yasak Elma Yeni Erim kim resmi – Arda Adil Görgen

Arda Adil Görgen; Meleklerin Aşkı dizisinde oynadığı sıralar da gerek yaşının ufak olması gerekse oyunculuk eğitimlerini tamamlamadığı için oyunculuk performansı noktasında noksanlıkları olması gayet normal karşılanabilir. Artık 18 yaşında ve bir çok ünlü oyuncudan kamera önü eğitimi alarak sektöre yeni bir başlangıç yapmak istiyor.

Yasak Elma Yeni Erim’in Gerçek Adı

Yasak Elma dizisinin 4. sezonunda Erim karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Arda Adil Gören’dir. 27 Aralık 2002 yılında İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Oğlak burçlu olan genç oyuncu şu an 18 yaşındadır.

Yasak Elma dizisi yeni Erim
Yasak Elma dizisi yeni Erim – Arda Adil Görsen Resmi

İlk defa kamera karşısında 2017 yılında Yüz Yüze dizisi sayesinde sektöre adım atmıştır. Sonrasında Meleklerin Aşkı dizisinde Kaya karakterini canlandırmıştır. Şimdi Yasak Elma Yeni Erim karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu