Fragman

Yasak Elma Yeni Sezon Fragmanı (75. Bölüm)

Yasak Elma Yeni Sezon Fragmanı sen Çal kapımı dizinin reklam arasında yayınlandı. Uzun süredir beklenen hasret sona eriyor. İşte Yasak Elma yeni sezon 75. bölüm fragmanı

Baş rollerinde; Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade gibi önemli oyuncuların yer aldığı Yasak Elma oyuncuları tam kadrosunu görmek için tıklayınız.

Şahika geçtiğimiz sezon herkese karşı oyun oynarken bu sezon sonunda hak ettiği yeri boyladı. Yasak Elma 75. bölüm fragmanı sırasında Şahika’nın ilk defa korktuğu birinin olması da dikkatlerden kaçmadı. Fragmanı detaylıca incelediğimiz de Moda dergisini okuyan ve Şahikanın korktuğu o kişi ender olduğunu görüyoruz.

Yasak Elma Yeni Sezon Fragmanı Ender Cezaevine Niye Girdi?

Dizisinin sıkı takipçileri Yasak Elma yeni sezon fragmanı sırasında yüzü belli olmayan ama vücut hatlarına dikkat kesildiğinde Ender’in ceza evinde Şahika ile aynı yerde kaldığını görünce Ender neden ceza evine girdi diye merak ettiler.

Yasak Elma yeni sezon fragmanı -75. bölüm görseli
Yasak Elma yeni sezon fragmanı -75. bölüm görseli

Hatırlarsanız geçiştiğimiz sezon başında verilen fragman da Halit’i de dilenci olarka göstermiş, bir çok kişi Halit bu duruma nasıl düştü? Diye merak etmişti. Ancak sezon sonuna kadar Halit, hiçbir zaman dilenci gibi olmadı.

Bugün izlediğimiz fragman da Ender’in ceza evinde Şahika ile aynı koğuşta kalma olayı da yeni sezon için yapılan ufak oyunlardan birisi. Tabi herkesin tek istediği Şahika’nın hapse girmesi.

Yasak Elma 75 bölüm fragmanı - yeni sezon
Yasak Elma 75 bölüm fragmanı – yeni sezon

Bakalım yeni sezonda Şahika hapse düşecek mi? Sadece Yasak Elma yeni sezon fragmanına bakıp, Şahika’nın hapse gireceğini düşünmeyin. Şahika yedi canlıdır.

Geçtiğimiz günlerde dizinin ikinci fragmanı yayınlandı. Şahika’yı cezaevinde karşılayan Ender olduğu ortaya çıktı. Sadece Ender değil Yıldızın’da ceza evinde hem de aynı koğuşta olması akıllara bu Şahika’nın korkulu rüyası olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyleyenlerin sayısı oldukça fazla. İşte ikinci fragman

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu