Yasak Elma

Yasak Elma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2018-2019) Halit Karakterini Kim Canladıracak?

Yasak Elma 13. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Halit karakterini kim canlandıracak? Yasak Elma yeni sezon başlama tarihi ne zaman? Kadroya dahil olan isimler kimler? Yeni sezonda bizleri ne bekliyor?

Yasak Elma Yeni Sezon Başlama Tarihi Kesinleşti! (2018-2019)

19 Mart Pazartesi günü hayatımıza giren ilk olarak adının Altın tepsi olarak kararlaştırılan, ardında dizi başlamadan isim değişikliğine giden Med yapım tarafında yapım imzalı, yapımcılığını ise Fatih Aksoy’un üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği, Zeynep Soyata ile Melis Civelek’in kaleme aldığı Yasak Elma dizinin yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Dizinin başlama tarihini birazdan açıklayacağız. Öncelikle herkesin merak ettiği dizide Halit Argun karakterini kimin canlandıracağı çok merak ediliyor.

Talat Bulut’un çekim ekibinde olan asistan ile yaşadıkları iddia edilen olayın basına bilerek veya bilmeyerek yansımasından sonra ülke gündemini oldukça meşgul etmişti. Talat Bulup cephesinden avukatı aracılığı ile açıklama gelmiş ve olayı yalanlamıştı. Asistan ise hakkını arayacağını ve orta da istemediği bir durum olduğunu iddia etmişti. Hem kanal hem de yapım olayın basına yansımasından sonra olağan üstü bir araya geldiğini ve Talat Bulut’un kadrodan çıkarılması istenildiği basında çok defa yazıldı çizildi. Biz bunların doğru olduğunu veya yalan yanlış olduğunu konuşmayacağız. Aldığımız duyumlar çerçevesinde Halit karakterini önce dizide yurt dışına gitmiş gibi gösterilmek istenilse de Halit karakteri dizinin ana konusunun tam ortasında olması senaryoyu istenildiği gibi yön verilemediğini bu yüzden Halit karakterin dizide devam etmesi mecburi olduğu kararlaştırıldığını işittik.

Ülke gündemi Talat Bulut üzerine atılan iddia nedeni ile diziye zarar verebileceği yada izlenmesine etki edebileceğini düşündüklerinden (Tamamen kendi fikrim) Halit karakterini Talat Bulut yerine başka bir isimin canlandırması istenilmiş. Med yapım Halit karakteri senaryonun ana konusu açısında çok önemli olduğunu bildiği için çok gizli ve bir o kadar profesyonel oyuncu arasında seçim yapıldı. Şu an net olarak basıma bu isim sızdırılmadı. Ancak hikayenin karakterine uygun bazı isimler gözlerimizin önünde canlandı. Bu isimlerden en olabilir olanlarını verelim.

Yasak Elma Halit kim olacak? Talat Bulut yerine kim oynayacak? İlk olarak Hakan Eratik kalbimdeki deniz dizisindeki Alihan karakterini başarı ile canlandırmıştı. Oynayacağı karaktere uygun bir isim olarak ilk aklımıza gelen kişi oldu. İkinci olarak Alper Kut kendisini kurtlar vasisi Pusu da Baron karakterini oldukça başarı bir biçimde canlandırmıştı. Üçüncü olarak Çukur dizisinin beyefendi karakterini ile popülerliğini artıran Burak Sergen de bu rol için biçilmiş kaftan oyunculardan ancak yapımcı ve bütçe oyuncu seçiminde büyük önem sahibi olduğunu söylemeliyim. Tüm bunlar konuşulur ve tartışılırken Talat Bulut’un ses asistanı baya ile olan davada savcılık makamı delil yetersizliğinden takipsizlik kararı vermesi olayları birden değiştirdi. Talat Bulut’un yerine başka bir ismin oynamasına gerek olmadığını yapımcı Fatih Aksoy tarafından açıklandı. Talat bulut yine Halit karakterini canlandırmaya devam edecek.Yasak Elma Oyuncuları Resim 1

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak Yasak Elma 13. Bölüm yayın tarihi ne zaman olduğunu açıklayalım. Yasak Elma elde ettiği kitlesini kaybetmemek için çok erken sayılabilecek bir tarihte başlama kararı aldığını öğrendik. Yasak Elma 3 Eylül Pazartesi saat 20:00 de Fox TV ekranlarında olacağını keskin kulaklarımız işitti. Yeni sezonda dizide Yıldız ile Ender’in kapışmalarını bol bol izleyeceğiz. Bunun yanında Halit başka bir kadın ile gönül eğlendirecek ve her iki kadını da saf dışı bırakacak gibi duruyor. Diğer yandan Alihan ile Zeynep de aralarındaki buzlar öyle kolay kolay erimeyecek. Heyecan ve aşk dolu yeni sezonu merakla bekliyor olacağız. 

Yasak Elma 13. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Y1YQBrMqf64

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Talat bulut bey diziye çokkkk yakışıyor diziyi tamamlıyor sanatçıyı çok seviyorum tanışmak isterim bu nodan beni arasın isterim saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu