Yasak Elma

Yasak Elma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021)

Fox Tv’nin her Pazartesi ekranlara gelen ve koronavirüs nedeniyle ara vermek mecburiyetinde kalan dizisi Yasak Elma’dan en son haberlerle karşınızdayız. Dizinin sezon finali yapıp sezonu kapattığı bilgisinin ardından herkesin gözü kulağı Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak sorusundaydı. İşte merak edilen o detaylar!

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç gibi isimlerin olduğu Fatih Aksoy/ Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma sezon finali yapıp sezonu kapattıklarını duyurdu.

Yasak Elma Sezon Finali Yapmış!

Dizinin yapımcılığını üstlenen Fatih Aksoy Yasak Elma sezon finali mi yaptı sorularının yanıtı şu sözleriyle herkese duyurdu:

Bu sezon bizim için bitti artık!

Bu sözleriyle Yasak Elma’nın 74. bölümüyle ekranlara ara verdiğini dile getiren yapımcı yeni sezonda da Yasak Elma ekranlarda olmaya devam edecek.yasak elma sezon finali resmi

Set ne zaman çekimlere başlayacak derseniz yaz sonunda çekimler başlayacak ve dizi Eylül ayında yeniden ekranlarda olacak. Dilerseniz son bölümde neler olmuştu video ile hatırlayalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu