Yasak Elma

Yasak Elma Yıldız Kim? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oynadı?

Yasak Elma 9 Nisan Pazartesi günü 4. bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin her geçen gün izleyen kitlesi artamaya devam ediyor.  Bizlerde dizide oynayan oyuncuları sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz. Yasak Elma Yıldız kim? Yasak Elma Yıldız’ın gerçek adı ne? gibi soruların sosyal medyada konuşulduğunu gördük. Güzel oyuncuyu sizlere tanıtalım. 

Yasak Elma Yıldız Kimdir? 

fox TV ekranlarında yakın zamanda başlayan ve rekabetin en üst düzeyde olduğu Pazartesi günü reyting mücedelesine dahil olan dizi ilk bölümü ile 3.92 reyting alarak 9. sıradan giriş yaptı. Kendi ile aynı anda başlayan 8. gün ise 16. sırada kendisine yer bulabildi. Rakibine göre çok iyi girişi yapan dizinin ikinci bölümünde 5.32 reyting ile 5. sırada kendisine yer buldu. İkinci bölümü ile sıçrayış yaşadı. Üçünü bölümü ile yani geçen hafta ise 6.22 ile ilk yüz reyting sıralamasında 4. sıraya kadar yükselmeyi başardı. Pazartesi günü reyting mücadelesi konusunda çok çekişmeli olsa da ortaya koyduğu mücadele ile bu yarışta ben de varım dedi. Dizinin izlenme oranları arttıkça oyuncular da bir bir merak konusu olmaya başladı. Kimi oyuncunun adının yanlış bilindiğini görünce bu konuyu açma gereği duyduk.

Yasal Elma Yıldız Kim Resim 1

Yazımızın başlığı olan Yasak elma Yıldız kim? nasıl bir karakter? Anne ve babası şu an için dizide yok. O konuya ekstra bir parantez açmadıkları için iki kardeş Yıldız ile Zeynep İstanbul gibi bir şehirde hayat mücadelesi veriyor. Zehra, çalışarak bir yere gelinebileceğini düşünürken Yıldız tam aksini düşünür. Çalışmaktan öte zengin birisi ile evlenip hayatını kurtarmak ister. Dizinin ilk adı Altın tepsi ile duyurulmuştu. Yıldıza da aynen öyle altın tepside tam da aradığı fırsatı sunan Ender, Halit’ten para koparmak için Yıldız’ı kocasını baştan çıkarmak ister. Yıldız ise önce bunu kabul edip gerçekleri Halit’e anlatıp Halit’in gözünde masum, ahlaklı, cici kız olmaya çalışır. Halit Ender’den boşandıktan sonra ikinci aşa olan kendisine aşık etme aşamasına geçer. Bunda da başarılı olur. Halit’in gözü Yıldız’dan başkasını göremez olur. Fakir olması veya ücra mahallede yetişmesini bile sorun etmeyen Halit, tam da Yıldız’ın istediği gibi olur. İlerleyen bölümde Halit ile Yıldız evlendikten sonra Yıldız’da inanılmaz bir değişim yaşayacak. Yani bir nevi havalanacak, gözü yükseklerde olan bir tip olacaktır.  Yasak Elma Yıldız’ın gerçek adı ne? Bu sorunun cevabı sizi bir alt başlıkta beklemektedir. 

Yasak Elma Yıldız’ın Gerçek Adı Ne?

Fox TV’nin Pazartesi günü yayınlanan ve flaş bir çıkış yapan Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın gerçek adı yanı Yasak Elma Yıldızı canlandıran kişi Eda Ece’dir. Haziran 1990 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Eda ikizler burcudur. Şu an 27 yaşında olan Eda’nin iki kız kardeşi vardır. Şişli lisesinden Mezun olduktan soran İstanbul’da bulunan “İstanbul Bilgi Teknik Üniversitesi Psikoloji” alanını başarı ile tamamlar. Oyuncu olmak için daha çocuk yaşta bu işe gönül vermiştir.

Yasal Elma Yıldızın gerçek adı Resim 1

12 yaşında ilk kez kamera karşısına “Mihriban” dizisi ile bu sektöre giriş yapmıştır. Bir yıl sonra “Hayat Bilgisi” adlı popüler dizide “Sude” karakteri ile konuk oyuncu olarak oynadı. İlk sinema deneyimi ise 2010 yılında “Mahpeyker Kösem Sultan” adlı sinema filminde oynayarak sinema alanında ilk deneyimini yaşamış oldu.  2013 yılında “Pis Yedili” dizisinde üç sezon “Günçiçek” karakterini canlandırmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yıldızının parlaması ise “Beni Böyle Sev” dizisinde “Zeyno” karakteri ile olmuştur. Güzel oyuncu Pis yedili dizisindeki performansından dolayı yılın en iyi gençlik dizisi kadın başrol oyuncu ödülünü almıştır. 

Eda Ece Hayat Bilgisindeki Performansını Hatırlayalım

Eda Ece dönemin popüler dizisi olan hayat bilgisinde Sude karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi yeniden o görüntüleri izlediğimizde nerden nereye demekten kendimi alamıyorum. Güzel oyuncuya başarılar dilerim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu