Yasak Elma

Yasak Elma Yıldız’ın Kuaförü Şengül Kimdir? Oyuncunun Gerçek Adı Ne?

Yasak Elma 23 Nisan Pazartesi günü 6. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Dizi oyuncuları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Yasak Elma Yıldız’ın kuaförü Şengül kim? Yasak Elma Şengül’ün gerçek adı ne? Daha önce oynadığı diziler ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız’ın Kuaförü Şengül Kim?

Yasak elma dizisi bu hafta 6. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken dizide dikkat çeken oyuncuları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yasak Elma, tutmaz bitti bitecek yanlış bir gün seçimi sözlerinin inadına en rekabet dolu günde bile kalitesini ortaya koyup, geçen hafta 6.04 reyting ile reytinglerde yerini sabitlemeye başladı. Söz, Çukur, Survivor adlı program veya dizilerin arasına bir daha girmeyi başardı ve Survivor’u 4. sıraya atarken kendisi de üçüncü sırada yer almayı başarmıştı. Bakalım Yasak elma bu başarısını artırarak devam ettirebilecek mi?

Yasak Elma Şengül Kim

Yasak Elma Şengül kim desen tabi diziyi dikkatli izleyenler hemen cevabı yapıştırır. Şengül, Yıldız’ın hem kuaförü hem de akıl hocasıdır. Yıldız, Zeynep’e anlatmadığı bir çok sırrını Şengül’e anlatmış ve ondan çoğunlukla fikir almıştır. Yapmam dediği bir çok davranışı Şengül’ün gaz vermesi ile yapmıştır. Yıldız, zamanında Şengül’ün yanında çıraklık yapmıştır. Şengül’ün iki evladı olmasına rağmen bekar yani dul bir kadındır. Hayatta acı dolu  yaşadıkları onu olgunlaştırmış, mahallenin kızlarına yol göstermeyi kendine bir nevi amaç edinmiştir. Dizide Şengül nasıl biri ondan bahsettik. Şimdi de Şengül’ü kim canlandırıyor? Oyuncunun gerçek adı ne? onlardan bahsedelim.

Yasak Elma Şengül’ün Gerçek Adı Ne?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın kuaförü Şengül karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı İrem Kahyaoğlu’dur. Ocak 1980 yılında Adapazarı’nda dünyaya gelen güzel oyuncu oğlak burcudur. İlk kez tv karşısına 2004 yılında yayınlanan Aliye dizisi ile bu sektöre adım atmıştır. Renkli ve neşeli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İrem, 2006 yılında “Aynı Çatı Altında” dizisinde rol almayı başarmıştır.

Yasak Elma Yıldız'ın Kuaförü Şengül Kim

Yıldızının parlaması ise 2012 yılında ekrana gelen “Karadayı” dizisinde “Suna” karakterini canlandırmıştır. İlk sinema deneyimi ise 2015 yılında yayınlanan “Şeytan Tüyü” filminde oynamış ve bu sektöre de ilk adımını atmış oldu.  Yasak Elma dizisine dahil olmadan son olarak yer aldığı proje ise 1017 yılında “Yıldızlar Şahidim” dizisinde oynamıştı. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro”  bölümünü tamamlamıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu