Yasak Elma

Yasak Elma Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Detaylar

Yasak Elma Zeynep kim? Yasak Elma Zeynep’in gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkındaki tüm bilgileri haberimizin devamında sizlerle.

Yasak Elma Dizisi Zeynep Karakteri

Yasak Elma Zeynep karakteri Yıldız’ın küçük kardeşidir. Yıldız’dan iki yaş küçük olmasına rağmen yaşından büyük davranır. Akıllı ve çalışkan bir yapıya sahip olan Zeynep, Alihan’ın gönlüne de bu sayede girer. Ortada bir haksızlık varsa herkes sussa da Zeynep susmaz ve haklı olanı her şeye rağmen savunur.

yasak elma sevda erginci resmi 1

Kıyafet konusunda ablası Yıldız gibi olmayan Zeynep dikkat çekmek gibi bir amaca sahip değildir. Elindeki ile mutlu olmayı her zaman için başaran Zeynep, Alihan’ın da etkilendiği kızdır. Yasak Elma Zeynep kim olduğunu nasıl bir karakteri canlandırdığını dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık. Şimdi Yasak Elma Zeynep’in gerçek adı ne? daha önce hangi projelerde yer aldı ondan bahsedelim. 

Yasak Elma Zeynep’in Gerçek Adı Nedir? 

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma dizisinde Zeynep’in gerçek adı Sevda Erginci. Başrollünde Birce Akalay’ın yer aldığı sevilen gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu Ekim 1993, İstanbul doğumludur. Henüz çok küçük bir çocukken anne ve babası ayrılma kararı almıştır. Oyunculuk konusunda yetenekli olan oyuncu lise yıllarında bu konuda eğitim almaya karar vermiş ve ilk “Paki ve Sevgi Çiçekleri” adlı oyun ile ilk tecrübesini edinmiştir.

yasak elma sevda erginci resmi 1

İki yıl eğitim aldıktan sonra oyuncu Koyu Kırmızı adlı dizide başrolde yer almıştır. Bu dizide Ayşe karakterine hayat vermiştir. 2012 senesinde Veda adlı sinema filminde rol almıştır. Bu filmde Lami karakteri ile beğeni kazanan oyuncu uzun süre Karagül dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir. Uzaklarda Arama adlı sinema filminde de başrolde rol almıştır. 

Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide ise Kara Sevda karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Ver Elini Aşk adlı dizide Ayperi karakterine hayat vermiştir. Oyuncuyu daha yakından tanımak adına gelin bir de kendisiyle yapılan röportaja göz atalım ne dersiniz:

Sevda Erginci Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

25 yaşında olan güzel oyunun boyu 1, 65 kilosu ise 48 kg. Terazi burcu olan Erginci’nin sevgilisi kimdir hakkında yeterli bilgi bulunmuyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu