Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Beyza Nur Uzun Kimdir? [Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Nur Uzun]

Yemekteyiz Beyza Nur Uzun 6 Aralık Pazartesi günü yarışan yarışmacıdır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Nur Uzun kimdir Beyza Nur Uzun aslen nereli? Yemekteyiz Beyza Nur Uzun kaç puan aldı? Yemekteyiz 6 Aralık yarışmacısı kaç üniversite bitirdi? Beyza Nur Bekar mı? Soruların cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz Duygu İpekçi Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Beyza Nur Uzun; 1988 yılında Kars ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı olan Aysun İstanbul da büyümüştür. 11 Yıllık evli iki çocuk annesidir. 2 ve 9 yaşında iki oğlu olan Beyza Nur Uzun, İstanbul Beykoz da ikamet etmektedir. Ev hanımı olan Aysun, yakın zamanda anne ve babasını  kaybetmiştir. Yarışmaya annesinin isteği üzerine katılmıştır.

=> Yemekteyiz Soner Tan Tığlı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

6 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Beyza Nur Uzun

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6-10 Aralık Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

6 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal programında bu haftanın ilk yarışmacısı olarak yarışan, Beyza Nur Uzun’un tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> 6 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Yemekteyiz Beyza Nur Uzun

Yemekteyiz Beyza Nur Uzun Kimdir - 6 Aralık Pazartesi
Yemekteyiz Beyza Nur Uzun
 • 1995 yılında Bursa İlinde doğdu
 • 26 yaşında
 • Aslen Vanlı
 • Bursa ilinde doğup büyüdü
 • Özel bir üniversite Hukuk okuyor
 • Hukuk Fakültesi 4 sınıf öğrencisi
 • 3 üniversite okudu (İkisini Yarım bıraktı)
 • Bekar
 • Hız tutkunu
 • Arabalara  karşı oldukça fazla ilgisi var
 • Babası Galerici
 • İki kardeşi var
 • Babasının adı Muhlis
Beyza Nur Uzun (Yemekteyiz 6 Aralık Yarışmacısı)
Beyza Nur Uzun

6 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Nur Uzun yarışacak. Aslen Vanlı olan ancak Bursa ilinde doğup büyüyen Beyza, 3 üniversitede okumuştur. Kimisini tamamlayan, kimisini tamamlamaya ramak kala bırakan Beyza, şu an Hukuk Fakültesinde 4 sınıf öğrencisidir.

“10 Parmağım da 10 marifet! Yemekteyiz Beyza Nur Uzun

Sözleri ile Beyza Nur Uzun, Yemekteyiz yarışmasında rakiplerine hiç şans tanımadığını ifade etmiştir.

Yemekteyiz Beyza Nur Uzun Kaç Puan Aldı

6 Aralık Pazartesi günü yarışan Beyza Nur Uzun’un, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 6 Aralık 2021 tarihinde hem rakiplerinden hem de sunucu Zuhal Topal’dan aldığı puanları tamamı sizleri bekliyor.

Beyza Nur Uzun’un Puanları

Soner Tan Tığlı  6
Furkan Bozkurt  5
Funda Aras Gün  5
Esra Gülşah Bitirim  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  25

**6 Aralık 2021 Pazartesi Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Beyza Nur Uzun’un Videosu

6 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Beyza Nur Uzun’un programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Beyza Nur Uzun Kimdir

6 Aralık 2021  Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Beyza Nur Uzun.  6 Aralık ile 10 Aralık Yemekteyiz programında yarışan ilk yarışmacı olan Beyza Nur Uzun Kimdir? İşte cevabı….

Beyza Nur Uzun (Yemekteyiz Beyza Nur Uzun)
Beyza Nur Uzun (Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Nur Uzun

Beyza Nur Uzun; 1995 yılında Bursa ilinde dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 26 yaşında olan Beyza, meslek lisesi mezunudur. Okunu tamamlamıştır. Akabinde okul öncesi öğretmenliği bölümünü okumaya başlamıştır. 2014 yılında İşletme fakültesine geçiş yapmıştır. İşletme fakültesinde, 4 sınıfa kadar gelen Beyza, babasının da yönlendirmesi ile Hukuk fakültesine gitmiştir. Şu İstanbul da özel bir üniversitede, hukuk fakültesi 4 sınıfı öğrencisidir. Hız tutkunu olan Beyza, trafiğe kapalı alanda yarışmalara katılmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. bu hafta renga renk yarışmacılar bir araya gelmiş esra sadece muhalefet olmak için gelmiş o kadar ileri gittiki sonerin evlilik yüzüğü neden yok diye eleştirdi sanane esra eşi razı ise seni ilgilendirmez furkan beğendim dediği yemeği inkar ediyor funda soner 6 puan verdi diye gününe oynuyor diyor bu insanlar anlamak çok zor düşük puan verene art niyetli diyorsun yüksek verene gününe oynuyorsun diyorsun önüne gelen yemeği didik didikliyorsun sürekli hata arıyorsun ya beğendiysen puanı ona göre ver adil olmak bu kadar zormu her şey para değil

 2. Yemekteyiz hala çok kötü program olmaya devam ediyor zaten saçma yarışmacılar seçiyorlar iyice saçmaladı program daha da izlenmez program yemekteyiz bence yemekteyiz yemek programı değil sanki moda programı gibi tabiki yemekteyiz berbat ettiler artık nerde eski yemekteyiz programı ondan eser bile yok onur büyük topçu döneminde daha güzeldi programdı yemekteyiz ama simdi güzel değil program zuhal topal onur büyük topçu yanından bile geçemez en iyi yemekteyiz i sunan onur büyük topçu dur tabiki ben onur büyük topçu sunarken hoşuma gidiyordu yemekteyiz şimdi hic hoşuma gitmiyor yemekteyiz iyice programı mahvettiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu