Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir? [Zuhal Topal’la Yemekteyiz Funda Aras Gün]

Yemekteyiz Funda Aras Gün 9 Aralık Perşembe günü yarışan yarışmacıdır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Funda Aras Gün kimdir? Funda Aras Gün kaç yaşında? Zuhal Topal Yemekteyiz Funda Aras Gün kaç puan aldı? Yemekteyiz 9 Aralık yarışmacısı Funda Aslen Nereli? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz Esra Gülşah Bitirim hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Funda Aras Gün; 1988 yılında Sivas ilinde, 6 çocuktan altıncısı olarak dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 33 yaşında olan Funda 3 çocuk annesidir. Kilosuna dikkat eden Funda, şu an 39 kilo ağırlığındadır. Ev hanımı olan Funda aslen Sivaslıdır. İstanbul ilinde ikamet ediyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe Puanları için tıklayınız.

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Funda Aras Gün

=> 6-10 Aralık Zuhal Topal Bu Haftaki Yarışmacılar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

9 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal programında bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak yarışacak olan, Funda Aras Gün’ün tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Yemekteyiz Funda Aras Gün

Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir - 9 Aralık 2021

 • 1988 yılında doğdu
 • 33 Yaşında
 • 3 Çocuk annesi
 • Çok canlı biri
 • 6 yıllık evli
 • Beş Kardeşi var
 • Eşinin Adı Hakan
 • 5 Yıllık Evli
 • Neşeli bir yapısı var
 • Kendisini seviyor
 • Modu düşük insanlardan hoşlanmıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisine güveni tam

9 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Funda Aras Gün yarışacak. Aslen Sivaslı olan Funda’nın 6 kardeşi olmasına rağmen bir çoğu ile görüşmediğini, kaç kardeşi olduğu sorulduğunda, iki kardeşi olduğunu ifade eden Funda, sosyal medya da dikkat çeken videolar paylaşmakta

“Elimin lezzetini kanıtlamak istiyorum. Yemeklerimle 15.000 TL’yi alacağım! Yemekteyiz Funda Aras Gün

Sözleri ile Funda Aras Gün, elinin lezzetini kanıtlamak istediğini ifade etti.

Yemekteyiz Funda Aras Gün Kaç Puan Aldı

9 Aralık Perşembe günü yarışan Funda Aras Gün’ün, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 9 Aralık 2021 tarihinde aldığı puanları tamamı sizleri bekliyor.

Funda Aras Gün’ün Puanları

Beyza Nur Uzun  5
Soner Tan Tığlı  6
Furkan Bozkurt  8
Esra Gülşah Bitirim  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   32

**9 Aralık 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Funda Aras Gün’ün Videosu

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Funda Aras Gün’ün programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Funda Aras Gün Kimdir

9 Aralık 2021  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının ismi Funda Aras Gün. 6 Aralık 2021 tarihinde başlayan ve 10 Aralık 2021 Cuma günü son bulacak olan bu hafta yarışan yarışmacılardan biri olan Funda Aras Gün Kimdir? İşte cevabı…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir - 9 Aralık 2021

Funda Aras Gün; 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Sivaslı olan Funda’nın 5 kardeşi var. 3 çocuk annesi olan Funda’nın 5, 4 ve 3 yaşında üç çocuğu var. Evlenmeden önce çalışan Funda, evlendikten sonra eşinin çalıştırmadığını ifade etti. İstanbul ilinde ikamet eden Funda Aras Gün, 33 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. şu süslü fundaya yüksek puan verdinizya helal olsun en sonunda zuhalide isyan ettirdiniz yemek yapmayı bilmeyen yarışmanın ne yarışması olduğunu bilmeyen sadece egolarını yarıştıran insanları doldurdunuz olan zuhale oluyor zuhal bu programa geldiğine pişman ama itiraf edemiyor zaten finale doğru gidiyor diye düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu