Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir? [Zuhal Topal’la Yemekteyiz Furkan Bozkurt]

Yemekteyiz Furkan Bozkurt 8 Aralık Çarşamba günü yarışan yarışmacıdır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Furkan Bozkurt kimdir? Furkan Bozkurt bekar mı? Aslen nereli? Yemekteyiz Furkan Bozkurt kaç puan aldı? Yemekteyiz 8 Aralık yarışmacısı Furkan kaç yaşında? 6-10 Aralık haftasında mavi gözlü yarışmacı Furkan hakkında, merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimizde sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

Furkan Bozkurt; 1995 yılında Samsun ilinde dünyaya gelmiştir. 2014 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir planlama bölümünü kazanmıştır. 7 yıldır İstanbul da yaşayan Furkan, İstanbul belediyesine hizmet veren şirket de çalışmaktadır. 26 yaşında ve bekar olan Furkan Mecidiyeköy de yaşıyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Puanları için tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Furkan Bozkurt

=> 6-10 Aralık Yemekteyiz Bu Haftaki Yarışmacılar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yarışacak olan, Furkan Bozkurt’un tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Yemekteyiz Furkan Bozkurt

Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir - 8 Aralık 2021
Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir
 • 1995 yılında doğdu
 • 26 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • Ablası Sakarya’da yaşıyor
 • İstanbul Teknik Üniversitesinde okudu
 • Şehir planlamacısı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Bekar
 • Haksız eleştirilere karşı gardını aldı
 • Eli çok hızlı
 • Patlıcanı hiç sevmiyor
 • Hazır cevap biri

8 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Furkan Bozkurt yarışacak. Aslen Samsunlu olan Furkan Bozkurt, İstanbul da yaşıyor. Elinin lezzetini kanıtlamak isteyen Furkan, bu konuda şöyle söyledi.

“Yarışmaya katılma konusunda kendi kendimi motive ettim. Üniversite yıllarında, arkadaşlarıma yaptığım yemekler çok konuşul ve çok beğenildi. Bu iddiamı ortaya koymak, 15.000 TL’yi almak istiyorum! Yemekteyiz Furkan Bozkurt

Sözleri ile Furkan Bozkurt, elinin lezzetini göstermek istediğini ifade etti.

Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kaç Puan Aldı

8 Aralık Çarşamba günü yarışan Furkan Bozkurt’un, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 8 Aralık 2021 tarihinde aldığı puanları tamamı sizleri bekliyor.

Furkan Bozkurt’un Puanları

Beyza Nur Uzun  4
Soner Tan Tığlı  4
Funda Aras Gün  5
Esra Gülşah Bitirim  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**8 Aralık 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Furkan Bozkurt’un Videosu

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Furkan Bozkurt’un programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Furkan Bozkurt Kimdir

8 Aralık 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının ismi Furkan Bozkurt.  6-10 Aralık Yemekteyiz haftasına yarışan yarışmacılardan biri olan ve 8 Aralık Çarşamba günü TV8 ekranlarında yarışan mavi gözlü yarışmacı Furkan Bozkurt Kimdir? İşte cevabı…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir - 7 Aralık 2021
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kim

Furkan Bozkurt; 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 26 yaşında olan Furkan bekardır. Annesi Samsunda yaşayan Furkan, 7 yıldır İstanbul da yaşamaktadır. 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesini kazanmıştır. Geçtiğimiz yıl mezun olan Furkan Bozkurt, İstanbul Belediyesine hizmet veren şirkete, şehir planlamacısı olarak çalışmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. funda hanım yemeğin ortasında makyaj yapmak ne demek seyirciye vede rakiplerine büyük saygısızlık esra hanım sana ne demeli sonerin evlilik yüzüğüne taktın bak soner yüzüğünü taktı sadece senin çeneni kapamak için seni anlamak çok zor ya eşi razıise sanane yüzükten hangi yarışmaya geldiğinin farkında bile değilsin asla yemeklere göre puanlama yaptığınıza inanmıyorum kişilere göre puan veriyorsunuz bu yarışmanında çivisi çıktı yapımcılar şöyle düzgün adil hakkaniyetli program yapmak çokmu zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu