Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Hatice Devran Gün Kimdir [Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice Devran Gün]

Yemekteyiz Hatice Devran Gün Kimdir? 16 Aralık Perşembe günü TV8 ekranlarında, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yarışmacıdır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice Devran Gün kimdir Hatice Devran Gün aslen nereli? Yemekteyiz Hatice Devran Gün kaç puan aldı? Yemekteyiz 16 Aralık yarışmacısı Hatice Devran şu an bekar mı? Hatice Devran Gün kaç yaşında? Nerede yaşıyor? Soruların cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Hatice Devran Gün; 1985 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 36 yaşındadır. 3 yıl hostes olarak çalışan Hatice Devran, şimdiler de freelance olarak pilates öğretmenliği yapmaktadır. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanan ve 3 yıldır bekar olan Hatice, aslen Malatyalıdır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Aralık Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

16 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Hatice Devran Gün
Hatice Devran Gün

=> Yemekteyiz 13-17 Aralık Bu Haftaki Yarışmacıların Bilgileri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

16 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal programında bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yarışacak olan, Hatice Devran Gün hakkında merak edilen tüm bilgiler, hemen alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Yemekteyiz Hatice Devran Gün

Yemekteyiz Hatice Devran Gün Kimdir - 16 Aralık Perşembe
Yemekteyiz Hatice Devran Gün
 • 1985 yılında doğdu
 • 36 yaşında
 • Pilates öğretmeni
 • 3 yıl hostes olarak çalıştı
 • 2 yıl evli kaldı
 • 3 yıl önce boşandı
 • Aslen Malatyalı
 • Şu an Bekar
 • İstanbul da yaşıyor
 • Sağlıklı beslenmeye önem veriyor
 • Annesinin adı Şengül
 • Yöresel yemeklere hakim

16 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice Devran Gün yarışacak. Aslen Malatyalı olan 36 yaşında pilates öğretmeni olan Hatice Devran yarışmaya neden katıldığını, şu sözlerle ifade etti.

Hatice Devran Gün Kimdir
Hatice Devran Gün

“Freelance olarak pilates öğretmenliği yapıyorum. Yarışmayı kazanırsam, kendi salonumu açacağım! Yemekteyiz Hatice Devran Gün

Sözleri ile Hatice Devran Gün, yarışmada katılma sebebini ifade etmiş oldu. Şu an özel eğitim verdiğini, kendi salonunu açmak için yarışmaya katıldığını ifade etti.

Yemekteyiz Hatice Devran Gün Kaç Puan Aldı

16 Aralık Perşembe günü yarışan Hatice Devran Gün’ün, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 16 Aralık 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Hatice Devran Gün’ün Puanları

Duygu İpekçi  6
Tuba Decedeli  6
Sevgi Kişi  6
Süleyman Toprak Karadeniz  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   29

**16 Aralık 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Hatice Devran Gün’ün Videosu

16 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Hatice Devran Gün’ün programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Hatice Devran Gün Kimdir

16 Aralık 2021  Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının ismi Hatice Devran Gün.  TV8 ekranlarında 13-17 Aralık tarihileri arasında yarışan 5 yarışmacında biri olan ve Perşembe günü yarışan Hatice Devran Gün Kimdir? İşte cevabı…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hatice Devran Gün Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice Devran Gün

Hatice Devran Gün; 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalı olan Devran 2 yıl evlenmiş, anlaşamadığı için boşanmıştır. 3 yıldır bekar olan Hatice, 3 yıl boyunca hostes olarak çalışmıştır. Hostesliği bırakıp, pilates öğretmenliğine başlamıştır. İstanbul a ikamet eden Hatice’nin bir erkek kardeşi var.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. hatice duygu sevgi şu şırdancıya halepliye ödülü kaptıracaksınız aptal gibi halepliye yüksek puanları verdiniz şimdi kara kara düşünün duygu sana ne demeli veceteryasın pişmemiş mumbara olmamış tatlısına ters vede ukela cevap vermesini dikkate almadan halepliye 8 puan verdin pes doğrusu süleyman sana ne demeli yüksek puan beklediğin insanlara 4 ü 5 i verdin gittin halepliye 6 verdin bende seni akıllı zannettim aklını başına al güzel yemek çıkar yoksa halepli 15 000 ni götürecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu