Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Merve Abbasoğlu Kimdir? [Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu 1 Aralık Çarşamba günü yarışan yarışmacıdır. Yemekteyiz Merve Abbasoğlu Kimdir? Merve Abbasoğlu aslen nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında bugün yarışan Merve Abbasoğlu Kim?  Merve Abbasoğlu İnstagram adresi ne? Soruların cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz Merve Sancak Genç hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Merve Abbasoğlu

Merve Abbasoğlu; 1994 yılında Kilis ilinde dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 27 yaşında olan Merve Abbasoğlu, 6 yıllık evli bir çocuk annesidir. Özel üniversitede okulöncesi öğretmenliği alanında lisans eğitimi almıştır. Bu konuda belli bir süre çalışsa da oğlunun dünyaya gelmesi ile öğretmenlik mesleğini bırakmıştır. Kariyerini öğretmenlik üzerinde değil, yemek üzerine inşa etmek isteyen Merve’nin sosyal medyada yemek sunumları ve tarifleri üzerine sayfası var. 

=> Yemekteyiz 29 Kasım-3 Aralık Tüm Yarışmacılar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

1 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak yarışan, Merve Abbasoğlu’nun tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu Resmi
 • 1994 yılında doğdu
 • 27 yaşında
 • Aslen Kilisli
 • 6 yıllık evli
 • Annesinin adı Neslihan
 • 1 çocuk annesi
 • 5 yaşında çocuğu var
 • Üniversite mezunu
 • Özel Üniversitede okudu
 • Okul öncesi öğretmenliği yapıyor
 • İstanbul ilinden ikamet ediyor
 • Sürekli konuşan insanları sevmiyor
 • Lafının kesilmesine çok kızar
 • Haksızlığa asla gelemiyor
 • 3 kardeşi var
 • Sosyal medyaya da sayfası var
 • İstanbul da ikamet ediyor

1 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu yarışacak. Aslen Kilisli olan Merve, 27 yaşındadır. İstanbul ilinde ikamet eden Merve her ne kadar okulöncesi öğretmenliği alanından mezun olsa da kariyerini yemek sektöründe geliştirmek istiyor.

“Öğretmenlik değil pastacılık yapmak istiyorum! Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu

Sözleri ile Merve Abbasoğlu, pastacılık üzerine kendisini geliştirmek, bu sektörde yer almak istediğini ifade etti. Yarışmaya da kuzenini isteği üzerine katılmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Merve Abbasoğlu Kaç Puan Aldı

1 Aralık Çarşamba günü yarışan Merve Abbasoğlu’nun, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 1 Aralık günü aldığı puanları alt kısımda verilmiştir.

Merve Abbasoğlu’nun Puanları

Aysun Kılıç  4
Semih Karaduman  6
Merve Sancak Genç  5
Oktay Kalabalık  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**1 Aralık 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Merve Abbasoğlu’nun Videosu

1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Merve Abbasoğlu’nun programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Merve Abbasoğlu Kimdir

1 Aralık 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının adı Merve Abbasoğlu.  Aslen Kilisli olan Merve, üniversite mezunudur. Sosyal medyada yemek sayfası bulunan Merve  Abbasoğlu Kimdir? İşte cevabı…

Yemekteyiz Merve Abbasoğlu
Yemekteyiz Merve Abbasoğlu Kimdir

Merve Abbasoğlu; 1994 yılında  Kilis ilinde dünyaya gelmiştir. 6 yıllık evli, bir çocuk annesi olan Merve’nin 5 yaşında bir oğlu var. (2021 yılı itibari ile) Özel üniversitede okul öncesi öğretmenliği okumuştur. Kariyerini pastacılık üzerine geliştirmeye çalışan Merve Abbasoğlu İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

Yemekteyiz Merve Abbasoğlu İnstagram adresi : @merve.abbasglu için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. merve sende semih gibi eleştirilere gelemiyorsun hepsini mükemmel zaten yapamazsın eleştirilere kapalı insan başarılı olamaz her insan önce öz eleştiri yapacak kendini kusursuz zannetmeyecek hatan varsa kabul edeceksin iyi yapanı takdir edeceksin maddiyatın asla kurbanı olmayacaksın para zamanla biter ama doğruluk dürüstlük ahlak insanın en büyük sermayesidir bırak ödülü kazanamadı desinler ama hak yedi demesinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu