Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Sevgi Kişi Kimdir [15 Aralık 2021]

Yemekteyiz Sevgi Kişi 15 Aralık Çarşamba günü yarışan yarışmacıdır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sevgi Kişi kimdir Sevgi Kişi aslen nereli? Yemekteyiz Sevgi Kişi kaç puan aldı? Yemekteyiz 15 Aralık yarışmacısı Sevgi bekar mı? Sevgi Kişi kaç yaşında? Nerede yaşıyor? Soruların cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice Devran Gün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Aralık Çarşamba Puanları sonucu görebilmek için tıklayınız.

Sevgi Kişi; 1991 yılında Bingöl ilinde dünyaya gelmiştir. 6 yaşında İstanbul’a ailesi ile birlikte yerleşen Sevgi, 30 yaşında ve bakardır. Hayallerini gerçekleştirmek için evlenmeyen Sevgi, Türkiye’yi karış karış gezmiştir. Gezmeyi çok seven Sevgi, 9 yaşında itibaren mutfakta yemek yapmaya başlamıştır. Şu an İstanbul da anne ve babası ile birlikte yaşıyor.

15 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Sevgi Kişi
Sevgi Kişi

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13-17 Aralık Bu Haftaki Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

15 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal programında bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak TV8 ekranlarında yarışacak olan, 30 yaşında ve bekar olan, Sevgi Kişi hakkında merak edilen tüm bilgiler, hemen alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Yemekteyiz Sevgi Kişi

15 Aralık Yemekteyiz Sevgi Kişi Kimdir
Yemekteyiz Sevgi Kişi Kimdir
 • 1991 yılında doğdu
 • 30 yaşında
 • Mesleği muhasebeci
 • İstanbul da yaşıyor
 • 5 kardeşi var
 • Anne ve babası ile yaşıyor
 • Hayalleri için evlenmedi
 • Gezmeyi çok seviyor
 • 9 yaşında mutfağa gitti
 • Hijyen Takıntısı var
 • Hazır ürünlere karşı
 • Aslen Bingöllü
 • İstanbul da yaşıyor
 • Sunumlara önem veriyor
 • Dikkatli bir yapısı var

15 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sevgi Kişi yarışacak. Aslen Bingöllü olan Sevgi, İstanbul da ikamet ediyor. 9 yaşında mutfağa girdiğini ifade eden Sevgi, yarışmadaki iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

“Şerefli ikincilikler için değil, şampiyon olmaya geldim! Yemekteyiz Sevgi Kişi

Sözleri ile Sevgi Kişi, yarışmada birinci olmaya geldiğini ve menüyü ile rakiplerini geride bırakıp, Cuma günü 15.000 TL’yi alacağını iddia etti.

Yemekteyiz Sevgi Kişi Kaç Puan Aldı

15 Aralık Çarşamba günü yarışan Sevgi Kişi’nin, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 15 Aralık 2021 tarihinde altığı puanları tamamı alt kısımda verilmiştir.

Sevgi Kişi’nin Puanları

Duygu İpekçi  6
Tuba Decedeli  4
Hatice Devran Gün  7
Süleyman Toprak Karadeniz  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   26

**15 Aralık 2021 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Sevgi Kişi’nin Videosu

15 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Sevgi Kişi’nin programda yarıştığı bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

Sevgi Kişi Kimdir

15 Aralık 2021  Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının ismi Sevgi Kişi.  13 Aralık 2021 tarihinde başlayan ve 17 Aralık Cuma günü son bulacak olan Yemekteyiz programında yarışan beş yarışmacında biri olan Sevgi kişi Kimdir? İşte cevabı…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sevgi Kişi Kimdir - 15 Aralık 2021
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sevgi Kişi

Sevgi Kişi; 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz 6 yaşındayken, ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Sevgi, 2021 yılı itibari ile 30 yaşındadır. Muhasebeci olarak çalışan sevgi, anne ve babası ile İstanbul da yaşamaktadır. Bekar olan ve bekar olmasını “Hayallerini gerçekleştirmek için evlenmek istemedim” diyerek açıklayan Sevgi, yöresel yemeklere de oldukça hakim biridir. 9 yaşında mutfağa girdiğini, ve 23 yıldır aktif olarak yemek yaptığını açıkladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. ya sevgi sofranı tamamlayamışsın hala savunuyosun halepli sana gelince sana iyice ayar oldum 1 tane mumbarla çakma tandırla 1 ci olursan çok üzülürüm tandır yapmak kim sen kimsin siz sakadattan başka ne bilirsinizki ya süleyman yada hatice kazansın halepli tuba kazanmasın çok itici ukela sevimsiz biri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu