Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Son Bir Hafta Silindi! Peki Ama Neden…

Yemekteyiz Son Bir Hafta videoları instagram hesabından kaldırıldı. Peki neden böyle bir kar alındı. Olayın perde arkasında bu hafta yarışan yarışmacıların bir alakası var mı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3-7 Ocak haftasında yarışan beş yarışmacı, 7 Ocak Cuma günü son puanların da belli olması ile birlikte 7 Ocak Cuma Zuhal Topal’la yemekteyiz Puan durumu sonucunda göre kazan isim belli oldu.

Yemekteyiz Son Bir Hafta Silindi

Hafta içi her gün yeni bölümleri ile 16:00 da TV8 de yer alan yemek yarışma programında, daha önce yaşanmamış bir olay yaşandı. 7 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı netleştikten sonra, gözler gelecek haftaya çevrilirken, instagram da Zuhal Topal’ın sunumlarına karşı büyük bir eleştiri yağmuru başladı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Son Bir Hafta Silindi (İnstagram)

3 Ocak ile 7 Ocak haftasında yarışan beş yarışmacı arasında kuaför Faruk Eldem birinci olup 15.000 TL’yi kazanırken, Zuhal Topal’ın her zaman yaptığı şakayı yine yapması, bu defa seyircinin tepkisine neden oldu.

Zuhal Topal Melike'nin Birinci Olduğunu Söylerken

“Bu haftanın birincisi, sadece bir puan farkla ipi göğüsleyen, tam 15.000 TL’nin sahibi, Melike değil! Faruk oluyor!”  Zuhal Topal

Melike birinci olduğunu zannedip öne çıkarken, Faruk adını duyar duymaz havalara uçup, Gerçekten mi? diyerek durumu anlamaya çalışırken, Melike hala neye uğradığını şaşırması, dikkatlerden kaçmadı. Zuhal Topalda yaptığı gafın farkına vararak yarışmacı Melike Zengin‘e şöyle dedi.

“Melike kusura bakma!” Zuhal Topal

Diyerek durumu düzeltmek istedi. Lakin sosyal medyada Zuhal Topal’ın yaptığı bu şaka, adeta linç edilmesine neden oldu. Özellikle Zuhal Topal’la Yemekteyiz İnstagram adresinde eleştiriler yağmur gibi gelmesinin akabinde, İnstagram da 3 Eylül ile 7 Eylül haftasında ki tüm videoların ve resimlerin kaldırılması, dikkatlerden kaçmadı.

İnstagram da ki videoların kaldırılmasının ardından youtube üzerinde o bölümle alakalı videoların altına ise benzer eleştiriler geldi. İşte o eleştirilerin bir kısmı;

Yemekteyiz Son Bir Hafta Silinmesine neden olan yorumlar

Zuhal Topal yaptığının yanlış olduğunu fark edip hemen özür dilese de seyirci aynı şakayı bir kaç defa yaptığı için tepkilerini ortaya koydu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. acaba zuhal topalmı suçlu yoksa bu cins müzelik yemeklerden sebzelerden baharatlardan anlamayan yarışmacıları bir araya getirenmi suçlu zuhalin bir tek hatası var oda acun gibi birisinin teklifini kabul etmekti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu